Dru Presta je jednadvacetiletá modelka, která tak trochu vybočuje ze všech stereotypů. Co je na ní zvláštního je její vzrůst. Dru měří pouze zhruba 101 cm. Od narození trpí liliputismem. Lidé s tímto postižením nebývají v módním průmyslu v hojném zastoupení. O to větší senzaci vzbudil příběh Dru Presty, která i přes nepřízeň osudu slaví jako modelka úspěch.

Dle svých slov už od malička zažívala Dru šikanu. Se svým postižením je Dru jediná ve své rodině. I to mělo za důsledek pocit odcizení, který Dru doprovázel i během dospívání.

Dru se v dospělém věku přestěhovala do hlavního města Californie Los Angeles a rozhodla se stůj co stůj jít si za svým snem a stát se modelkou. Jejím cílem bylo a je především lidi inspirovat a dodat jim kuráž k boji s nepřízní osudu, o které Dru ví mnoho.

A jak vypadají fotky, které doposud Dru nafotila? Posuďte sami v galerii. Za nás se jedná o skvělá díla a je jen a jen dobře, že se Dru odhodlala prorazit v této tvrdé branži a zároveň dát lidem různých rozměrů a proporcí inspiraci i naději.

Diverzita v posledních letech módním světem rezonuje. Možná i proto se o Dru v současné době perou přední světové značky, které za spolupráci nabízejí pohádkové odměny.

Uvidíme, jak bude Dru ve své kariéře pokračovat. Držíme palce!

Foto: Instagram.

Načítání...

Diskuze