Kdybychom měli jmenovat jednu z nejžádanějších modelek současnosti, rozhodně by to byla Kaia Gerger. Osmnáctitelá dcera legendární Cindy Crawford dobývá svět modelingu a designéři se o ni perou. Co se módního vkusu týče, ani zde nezůstává pozadu. Nejnovější trendy má v malíčku. Vemte si z ní inspiraci.

Už když se Kaia narodila, měla jasně předurčeno, kam bude směřovat její budoucnost. Být dcerou jedné z nejznámějších supermodelek 90. let může mít svá úskalí, ale na druhou stranu je to skvělé a přináší to s sebou řadu výhod. Kaia má ve své matce kromě jiného i poradkyni, díky které ví, jak se v branži pohybovat.  V oblékání ale Kaia radit nepotřebuje, jelikož některé trendy sama udává. Také si vyzkoušela, jaké to je se na chvíli stát módní návrhářkou. Spolupracovala například na kolekci se samotným Karlem Lagerfeldem.

Mladá rebelka

Kaie je pouhých osmnáct let, čímž se stále řadí mezi teenagery. Podle toho také vypadá její šatník, který je rebelský a mladistvý. Rozhodně se nesnaží si oblečením nijak přidávat na věku. Zkrátka nosí to, co se jí líbí a co je přiměřené jejímu věku.  Nemá vyhraněný styl, který by upřednostňovala.

mladistva-moda-podle-kaiy-gerber-02
mladistva-moda-podle-kaiy-gerber-03
mladistva-moda-podle-kaiy-gerber-04

S kůží na trh

Protože se Kaia může pyšnit štíhlou postavou, nemusí se bát odvážných modelů, které odhalují některé části těla. Mezi její nejoblíbenější kousky patří především crop topy. Jednak jsou pohodlné a jednak se dají nosit na mnoho způsobů.

mladistva-moda-podle-kaiy-gerber-05
mladistva-moda-podle-kaiy-gerber-06

I přes svůj věk je Kaia inspirativní osobností. Až se rozhodně skoncovat s prací modelky, doufáme, že se stane módní návrhářkou na plný úvazek a dočkáme jejích vlastních kolekcí.

View this post on Instagram

touche eclat #wantedforglow @yslbeauty

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

View this post on Instagram

show off

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

View this post on Instagram

sometimes I’m a true ray of sunshine

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Foto:Karl Lagerfeld, SPLASH NEWS, Getty Images.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze