Místo krásného pohledu jen pár chlupů? Jak si zajistit husté řasy?

Oči lemované hustým vějířem řas – inu, tak to je sen! Husté řasy jsou symbolem ženství, působí svůdně, vykouzlí hluboký pohled a jsou jednoduše neodolatelné. Dokonale husté řasy a k tomu všemu o perfektní délce ale dostane do vínku jen hrstička vyvolených. Nepatříte mezi ně? Nevadí!

Každá chce mít husté řasy

Přiznejme se bez mučení: každá z nás by si přála mít řasy nádherně husté a dokonale dlouhé, perfektně zatočené a zkrátka jedním slovem božské.

Bohužel tohle nebylo dopřáno všem. Achjo.

To nás ale od snu o dokonalém vějířku řas neodradí, ba spíše naopak. Lámeme si hlavu, jak dosáhnout hustých řas. Ptáme se, co pro to můžeme udělat. Zkoušíme ledasco, ale ve většině případů se setkáme z neúspěchem a následným zklamáním.

Čím si tedy zajistit husté řasy?

Permanentní prodloužení řas

Jednou z možností, jak si zajistit krásné řasy a udržovat jejich dokonalost prakticky bez práce, je permanentní prodloužení řas. V praxi to probíhá tak, že vám budou na vaše přírodní řasy nalepeny řasy umělé. Řasy vydrží krásné cca 3 týdny, poté je potřeba zajít na doplnění.

Séra na výživu řas

Pokud máte hodně slabé řasy, nebylo by od věci používat speciální séra na výživu řas. Jejich úkolem je dostat poškozené a oslabené řasy zase zpátky do formy. Existuje vícero druhů, liší se značkou a samozřejmě i cenou, proto je potřeba dobře vybírat a nutno počítat s tím, že ne všechny séra nutně musí zabrat.

Umělé řasy

Tohle je asi nejjednodušší způsob, proto vás určitě nepřekvapí, že patří k nejoblíbenějším. Umělé řasy se dají pořídit za pár korun, což je možná i jeden z důvodů, proč na ně tolik žen a dívek sází – poměrně levně a během chviličky získáte dokonalý pohled a prakticky perfektní řasy. Umělé řasy se lepí co možná nejblíže k linii vlastních řas, chce to sice trochu cviku, ale když se do toho dostanete, stane se pro vás aplikace umělých řas otázkou několika minut.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.