Milujete kozačky nad kolena? Poradíme, co k nim nosit a jak je kombinovat

woman wearing white mini dress

Jsou úžasně svůdné, smyslné a dokonale ženské. Kozačky nad kolena milujeme snad úplně všechny, nebo snad ne? V tomto ročním období je můžeme nosit každý den a pokaždé trochu jinak. S čím se dají kombinovat vysoké kozačky, kterým možná ani vy nedokážete odolat?

Unosíte je klidně už od podzimu, kdy kozačky nad kolena začínají dobývat naše srdce a nic se na tom nemění ani s příchodem zimy, kdy většina z nás sahá právě po kozačkách, protože se v nich v chladném období cítíme nejpohodlněji. S čím tyhle krásky nosit a vypadat šik?

Klasika: kozačky a těsné džíny

Na téhle dvojici snad ani nejde nic pokazit. Pokud rády nosíte těsné džíny, které dokonale obepínají postavu, pak k nim obujte vysoké kozačky a prodlužte opticky svou siluetu. Těsné džíny a kozačky spolu perfektně ladí a společně vypadají opravdu pěkně.

Romantika: kozačky a sukně

Patříte-li k ženám, které se nebrání nošení sukní, zvláště pak těch kratších, pak tu mám jeden tip i pro vás. Pokud si na sebe obléknete kratší sukni (a nemyslím tím takovou, ve které vám bude vidět až „do krámu“), a k ní obujete vysoké kozačky, vytvoříte romantický outfit.

Komfort: kozačky a mikina

Chcete vytvořit dokonale pohodlný look? V tom případě sáhněte po volnější a delší mikině a k té obujte kozačky. Oversized mikinu můžete s klidným svědomím nosit i ven, stačí jen vybrat takový kousek, který vás dostatečně zahalí a vy neukážete i to, co byste ukázat nechtěly.

Jednoduchost: kozačky a legíny

Podobně jako těsné džíny vypadají i legíny v kombinaci s vysokými kozačkami. Patříte-li do týmu legín, které rády nosíte, ať už na ven, do práce nebo třeba na rande, zvolte k nim delší top a spolehněte se, že vytvoříte outfit, který vám bude slušet.

Styl: kozačky a pletené šaty

Na závěr ještě další velmi oblíbená kombinace – tentokrát velmi pohodlné a zároveň úžasně ženské pletené šaty, které unosíte na jaře i na podzim, když si dáte záležet s výběrem ostatních prvků, tak je klidně můžete nosit i v zimě (zvolte k nim teplé punčochy nebo legíny). I ty společně s kozačkami vypadají opravdu skvěle.

Foto: Pexels.com, Unsplash.com, Pinterest.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.