Millie Bobby Brown: Od malé dívenky po uznávanou herečku s osobitým stylem

Herečka Millie Bobby Brown nám doslova vyrostla před očima. Jako by to bylo včera, kdy byl odvysílán první díl nyní velice oblíbeného seriálu Stranger Things, kde má Millie jednu z hlavních rolí a za kterou získala několik cen a nominací. Dnes je uznávanou herečkou, která má osobitý módní styl.

Billie už dávno není tou malou holčičkou. Devatenáctého února oslavila své osmnácté narozeniny a podobně jako ostatní dívky tohoto věku se Billie zajímá o kosmetiku a o módu. Je dost možné, že zálibu v módě pochytila od svého současného přítele, kterým je model Jake Bongiovi. Pojďme se na její styl podívat blíže.

Módní ikonou už odmalička

Už v roce roce 2013, kdy se Millie stala hvězdou seriálu Stranger Things, byla malou módní ikonou. Roztomilá holčička s kudrnatými vlasy, která se na červený koberec dokázala obléknout mnohem lépe než většina jejích straších kolegů. To jí vlastně zůstalo dodnes. 

Hvězda talkshow

Millie září nejen na červeném koberci, ale také v kterékoliv talkshow, do které je pozvána. Vždy zvolí takový outfit, nad kterém můžeme oči nechat. Jako příklad lze uvést talkshow The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, ve které se objevila v nádherném fialovém outfitu a s blond vlasy. Dokonalá kombinace.

Královnou streetstyle

Když potkáte Millie na ulici, je to jako byste byli někde na módní přehlídce. Musí být vždy a za všech okolností trendy. Je to ten typ dívky, která musí vypadat skvěle, i když jde jen do obchodu pro rohlíky.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.