Miley Cyrus překvapila rolí modelky. Objevila se jako speciální host na přehlídce Marc Jacobs

Před pár dny se v rámci týdne módy v New Yorku uskutečnila přehlídka značky Marc Jacobs, na které se objevil jeden nečekaný host. Zpěvačka Miley Cyrus si na chvíli vyzkoušela, jaké je to být modelkou, když se spolu s ostatními dívkami prošla po přehlídkovém mole. Postarala se tak o pořádné překvapení.

Jako ryba ve vodě

To, že se na přehlídkách významných značek objevují celebrity ze všech různých koutů světa a obsazují první řady, není nic neobvyklého. Nestává se ale běžně, aby byly přímo v centru dění. Zpěvačce Miley Cyrus se to však podařilo a během show se prošla přímo po přehlídkovém mole vedle ostřílených modelek, mezi které dokonale zapadla. Nedala na sobě znát nervozitu a zachovala si naprostou profesionalitu. Předvedla se v černém outfitu, jenž se skládal z krátkého topu, kalhot a kožených rukavic. Musíme uznat, že jí to velice slušelo a černá barva jí lichotí.

View this post on Instagram

Included @marcjacobs ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

View this post on Instagram

genius design and execution ? @marcjacobs

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Dlouholetá spolupráce

Zpěvačka udržuje s návrhářem Marcem Jacobsem přátelský vztah a nespolupracuje s ním poprvé. V minulosti  již byla součástí několika jeho kampaní. Vůbec první kampaň  nafotila v roce 2014. O fotografie, které působí až hororovým dojmem, se tehdy postaral talentovaný fotograf David Sims.

Miley také společně s Marcem navrhla a vytvořila limitovanou edici mikin, jež byly speciální v tom, že výtěžek z jejich prodeje byl věnován na charitativní účely. Konkrétně se tehdy Miley s Marcem zaměřili na plánované rodičovství. To bylo tématem ještě jedné kampaně, ve které se zpěvačka též objevila a vystoupila proti zákazu potratů. Za to si však vysloužila nechvalné reakce.

[easy-image-collage id=64324]

I když je Miley kontroverzní osobností, které se zejména v minulosti nevyhýbaly skandály, nemění to nic na faktu, že je to krásná žena a talentovaná zpěvačka. Kdekdo by řekl, že na sebe musí neustále upozorňovat. Možná ale jen potřebuje čas, aby našla sama sebe.

Foto: Getty Images (Peter White), Instagram, MarcJacobs.com, David Sims.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!