Milánský týden módy je událostí roku. Nejen pro účastníky, ale pro všechny, které móda zajímá. Během této události se totiž setkáte s outfity, které rezonují celou sezónou. Pojďte se s námi podívat na to, čím ožily italské ulice a inspirujte se. Sami uvidíte, že na chlup stejně se můžete oblékat i u nás v České republice.

Milovníci módy sází na eleganci

Milovníci módy letos okouzlili ulice, a to doslova. Předvedli největší hity sezóny, které vám vezmou dech. S čím jste se mohli u účastníků setkat nejčastěji? Velkým hitem jsou obleky, kostýmky a kalhoty a saka, které tvoří dokonalý pár. Dominovaly především neutrální barvy jako je

  • karamelová
  • šedá
  • tmavě hnědá

Někteří ale sahali i po odvážnějších barvách. Trenčkoty, kalhoty, sukně a doplňky hrály všemi odstíny citrónově žluté, mátové a oranžové. Pokud se tedy letos cítíte na odvážnější a neobvyklé barevné kombinace, máte tu nejlepší příležitost zazářit.

Doplňky a maska

I letos jsou v kurzu masivní a nápadné doplňky. V Miláně obdivovali velké náhrdelníky a nadrozměrné náušnice, které okamžitě upoutají pozornost okolí. A co materiály? Nejčastěji to byly perly a zlato.

Dále se sázelo na vintage doplňky. Vše, co vypadá jako po vaší babičce či z rodinného pokladu, je teď v kurzu. Brože, napínací náušnice či masivní prsteny. V kombinaci s elegantním oděvem, například kostýmkem, budete za hvězdu. Oblíbené byly třásně na kabelkách i oblečení či polstrované tašky.

Ač nás móda může přenést do úplně jiného světa a při pohledu na krásné oblečení vyženeme všechny starosti z hlavy, stále tu máme pandemii. A tak se ani Milánský týden módy neobešel bez opatření. Maska se stala symbolem roku 2020 a zřejmě tomu tak bude i letos. Obličejová maska ale vůbec nemusí být nudná. Co takhle se zvířecími vzory, krajkou či jiným originálním motivem? Načerpejte inspiraci a jakmile odložíme respirátory, můžete sáhnout po něčem zajímavějším.

Foto: Depositphotos

Který trend Milánského týdne módy se vám líbí nejvíce?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments