Do pochmurného podzimu je potřeba vnést trochu života, nemyslíte? Často prší, sluníčko se sotva ukáže, ulice jsou zahalené do sychravého kabátku. Naštěstí si můžeme zlepšit den s pomocí oblečení, které náš šatník parádně rozzáří.

Nebojte se metalických prvků

Kdekdo by možná řekl, že metalickým prvkům dávno odzvonilo a že svá nejlepší léta slávy mají dávno za sebou. Pravda je ale jinde. Stejně jako se říká, že se dobří holubi vracejí, vrací se k nám i oblíbené trendy.

A kdy jindy unosit metalické prvky, nežli právě teď, když nám počasí nepřeje a na nás často padá negativní nálada? Nebojte se trochu blýsknout!

Kalhoty, se kterými vyniknete

Kalhoty v metalickém provedení jsou příjemná změna od klasiky, kterou nosíme pořád, co říkáte? Džíny nebo legíny jsou sice super, ale čas od času to chce něco trochu jiného!

Foto: ZOOT

Na večírku budete za hvězdu

I když to v současné chvíli nevypadá zrovna růžově, musíme doufat, že se situace uklidní a my se budeme moci účastnit večírků, jež jsou ke konci roku typické. Proto se vyplatí být připravena a mít v záloze krásné metalické šaty, díky kterým budete za hvězdu.

Sukně na podzim? Proč ne!

Nosit sukni i na podzim nebo na začátku zimy? Pokud to umíte, proč ne! Sukně v metalickém provedení je určitě zajímavá, v kombinaci s nějakou pěknou halenkou vykouzlí parádní outfit.

Hřejivá bunda nebo měkoučká vesta jsou teď nutnost

Právě teď nastává to období, kdy teploty začínají klesat. Chcete-li být krásně v teple, potřebujete měkoučké objetí hřejivé bundy, případně vesty. A proč třeba tyhle kousky? S nimi i v tom nejpochmurnějším dni nepřijdete o pohodlí a dobrou náladu!

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments