Mercedes Benz Prague Fashion Week mění své místo konání

Týden vyhraněný pouze módě. Přehlídky překypující nejnovějšími módními trendy a originálními extravagantními kousky, které můžete vidět pouze na jednom místě v jeden čas. Řeč je o Mercedes-Benz  Prague Fashion Week, který se koná 22. 3. až 29. 3. 2019.

Nové místo konání

Módní značka Armani následovala ostatní luxusní značky a uspořádala módní přehlídku na italském letišti. Tento neobvyklý trend následují také organizátoři Mercedes – Benz Prague Fashion Week, kteří se rozhodli letošní ročník uspořádat v obchodním domě Kotva, a to rovnou až v pátém poschodí, kde jsou skladové prostory, které nejsou veřejnosti přístupné.

Originální místa konání budou pokračovat

Letošní ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week se odehraje na Kotvě. A ten další? Nechme se představit. MBPFW se totiž koná pod záštitou pražského magistrátu, takže se dá očekávat, že se můžeme dočkat dalších originálních míst, které povýší tuto módní událost na další level.

Na co se můžeme těšit v letošním ročníku?

Týden plný módních přehlídek se bude konat od 22. – 29. března 2019. V těchto dnech se nebudou konat pouze módní přehlídky. Návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program a mimo jiné také další ročník soutěže pro začínající módní návrháře, kdy vítěz soutěže získá možnost představit svou kolekci zdarma na mole MBPFW.

Od pátku 22. února 2019 byl spuštěn prodej vstupenek ke stání na celý přehlídkový program. Lístky jsou k zakoupení prostřednictvím portálu GoOut.

Foto: Facebook.com/mbpfw.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.