Krása má mnoho podob. Čas od času narazíme na modelky, které se vymykají standardu, a přesto jsou úspěšné a svět je považuje za krásné. Tak je tomu i v případě Melanie Gaydos. Ne nadarmo se jí přezdívá Nejprovokativnější modelka na světě. Seznamte se s neobyčejnou a neopakovatelnou kráskou, na kterou jen tak nezapomenete.

Postavila se stereotypům a vyhrála

Melanie Gaydos je odvážná mladá dívka, která se postavila všem stereotypům v módním průmyslu a doslova je zbořila. Narodila se v roce 1990 v USA. Proslavila se díky klipu německé skupiny Rammstein – Mein Herz Brennt. Co je na ní tak zvláštního?

O její kráse se říká, že je éterická a nadpozemská. A o ní, že je výjimečná a originální. To je zajisté pravda. Co ale stojí za jejím netradičním vzhledem?

Melanie to neměla v životě jednoduché. Hned po narození ji byla diagnostikována vzácná genetická porucha – ektodermální dysplazie. Nejen, že jí kvůli této chorobě nikdy nenarostly vlasy nebo obočí. Bránila ji navíc ve zdravém vývinu zubů, nehtů a kostí.

Prošla si šikanou a odstrkováním od vrstevníků

Melanie byla vždy kvůli svému vzhledu odsouvána na okraj. Děti se jí stranily a později se jí i krutě vysmívaly. Melanie se ale v dospělosti rozhodla, že už nemoc nenechá, aby rozhodovala o jejím životě. A vzala otěže do vlastních rukou. I přes to, že ji okolí do té doby považovalo za ošklivou, rozhodla se prosadit v modelingu. A vyšlo jí to!

Dnes Melanie patří mezi nejžádanější modelky na světě. Právě to, jak se od ostatních odlišuje, z ní udělalo světovou hvězdu. Její štíhlá postava a alabastrová pleť je velkou senzací. Ale také její neobvyklý obličej. No uznejte sami, víc takových není!

Melanie fotí jeden photoshoot za druhým a velké módní domy se o ní jen přetahují. A přitom na začátku jí od kariéry modelky všichni odrazovali a smáli se jí za zády.

Co na Melanii říkáte? Líbí se vám její fotografie?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

30 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Strašné!

It´s kinda creepy

Zajímava? Ano. Krásná? WTF 😀 😀 😀 😀

To není přes hendikep, to je jedině a díky hendikepu. Anomálie vítězí.

V přírodě by ale taková anomálie nezvítězila. Nic proti postiženým, ale kdyby byla tato obyčejným řadovým člověkem bez protekce, asi by se slavnou nestala …

Dříve by TO skončilo na hranici….

Dříve by se TO ani nenarodilo.

Svět se v prdel obrátil, jestliže může být něco takového označováno za krásné. Holka to nemá jednoduchý, o tom žádná.

Je mi líto, nelíbí. A nemyslím to zle.

Krása má určitě mnoho podob, ale toto není ten případ. Dobyla módní svět nebo doblila?

Klidně ať Melanie dělá modelku, jsem rád že to je v dnešním světě možné, je to svobodná volba každé agentury, jaké modelky si vybere. Ale ať nás proboha nepřesvědčují, že toto je krása! Doufám, že nás je pořád většina, kdo si krásu představují jinak…

Krásnou ženu si představuji jinak. Tato a nemyslím to ve zlém není vůbec.

většina hader, co je předvádí na mole je mnohem hnusnější, než modelka

Hyperkorektnost v praxi. Normálně by jí řekli sorry, jdi dělat někam do call centra.

To nejde ani komentovat. Holka nemůže za to jak vypadá ,ale s krasou to nemá určitě nic společného. Spíš ,když je takto prezentovaná “krása “, považují to za zvracenost.

Krásná pro většinu asi není, ale podívejte se na ty “krásné” modelky, co se po tom módním polu trandají normálně. Většinou na sobě mají takové zrudnosti a make-up zmršenej tak, že nevypadají o nic lépe. Celé tohle odvětví je freakshow….

Mimozemšťan-děs,běs

Ptate se jak se libi? Nelibi. Nemuze za genetickou vadu, a je spis smutne,ze na ni profituji firmy, ktere uz nevedi jak se zviditelnit. Svet je zvraceny a ptam se proc je in byt anomalni!

Nevnucujte nám ten pokřivený vkus. Není krásná, krásná je třeba Ornella Muti. Není ani hezká, pro mě je prostě strašně ošklivá, odporná a děsivá. Možná já krásná uvnitř (povaha), zvenku prostě ne. Sorry, ale tak to je a neuznávám dnešní falešný humanismus. Pravda se dnes nesmí říkat, začíný se drsně cenzurovat a vnucovat společnosti násilím, co si mají myslet. Jenže nikdy v historii se to nepodařilo. Pravda je často jak ostrý nůž, přesto ji nelze umlčet. Je směšný tento trend, dělat ze zrůd celebrity.

Nezlobte se, ale tohle jestli je krása, tak už nevím…ani zajímavá není, spíš bych se jí lekla.

Novodobé panoptikum

Svět se v prdel obrací.Krásná určitě ne,ale šokující a o tomhle v modním průmyslu jde.Bizár.

Za genetickou vadu tato žena nemůže, za devil vizáž také ne, modní extravagance nezná mezí. Degradace modelingu, ošklivost s odporností také vzrušují. Degenerace je atributem krásy?

Degenerace je in. Pro upadající svět žádoucí …

Krása má různé podoby a jistě mezi ně patří i tato žena.

Asi mám “blbý” vkus 🙂

Asi taky mám blbý vkus … 😀 Nebo něco v oku …

To ano – krása je ale velice široký a relativní pojem. Zatímco pro 90% chlapů je tato odpudivá, pro 10% je jistě krásná. Jde o to, co je normální. A “normální” tvoří těch 90%. Ten zbytek je nenormální. A pokud se něco vychyluje od normálu, pak je to úchylka. Takže nekrofilovi se může zdát mrtvola v rozkládajícím se stavu krásná, ale … no, když už tu máme promenádující se LGBT, tak proč neuzat i takové věci?

A prý že jsme ve vesmíru sami! Já věděl, že to tak není! Ne vážně-ta by mohla hrát v jakémkoliv hororu. Třeba v dalším Prometeovi, jestli někdy bude …

POTRAT