Meghan Markle a její lekce stylu

Meghan Markle byla vždy jednou z nejlépe oblékaných členek britské královské rodiny. I když se před časem spolu s princem Harrym vzdali svých rolí v královské rodině, její módní styl to rozhodně neovlivnilo.

Nejstylovější vévodkyně?

Meghan a vévodkyně Kate svádí pomyslný boj no nejlépe oblékanou členku královské rodiny. Právě tyto dvě dámy mají nejvýraznější módní styl, který je pečlivě sledován médii.

Meghan má ale v oblasti módy poněkud větší praxi než Kate. Tři roky vedla svůj módní blog s názvem The Tig, na kterém pravidelně přispívala články a fotografiemi a byla také ambasadorkou kanadské módní značky Reitmans.

Móda je její vášní a je jasně vidět, že se jí skutečně věnuje. Sleduje nejnovější trendy a vytváří si svůj styl, který všichni známe. Zároveň ale dodržuje královskou etiketu. 

Vznešená elegance

Meghan je rozhodně typ ženy, která miluje oblečení podtrhující její vznešenost a ženskost. Ostatně čirá elegance se od ní očekává. Není přípustné, aby se jako členka královské rodiny objevila na důležité akci v obyčejném outfitu bez nápadu.

Troufáme si říct, že i kdyby nebyla manželkou prince, oblékala by se stále stejně. Elegantně a vkusně.

Návrat do minulosti

Meghan je bezesporu elegantní dáma, která se obléká velice žensky a decentně. V době své herecké kariéry, kdy ještě ani netušila, že se jednou stane manželkou britského prince, byl její módní styl poněkud jiný. Řekněme odvážnější a výraznější. Tenkrát nebyla sužována královským protokolem a přísným dress codem.

Za zmínku stojí její ikonický outfit z roku 2017, ve kterém kombinuje nadčasovou maxi sukni áčkového střihu s džínovou košilí a k tomu kožený kabát. Tento outfit, ve kterém se nechala zvěčnit pro magazín Elle, doladila zlatými náušnicemi, kterými podtrhal tuto hvězdnou kombinaci.

Je to ale také tím, že módní vkus se postupem času mění. Stejně tak trendy, které Meghan vždy následovala a následuje i dnes.

Zdroj info: Wikipedia, Autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.