Jsou příjemně vzdušné, nádherně bohémské a nesmírně pohodlné. Maxišaty si zkrátka musíte zamilovat, zvláště pokud (jakožto snad každá žena) ráda nosíte šaty, ve kterých se cítíte žensky, svůdně a přitažlivě. Maxišaty jsou na léto nutností, o tom nemusí být sporu. Jakmile podlehnete jejich kouzlu, dáte mi za pravdu, že mít v šatníku jen jedny rozhodně nestačí. Vážně ne!

Můžete v nich do práce i na dovolenou

Maxišaty jsou mimo jiné úžasné v tom, že je můžete nosit prakticky kamkoli. Hodí se jako outfit do práce, nesmí chybět v kufru na dovolenou v exotice, hodí se v případě, kdy jdete na rande. Inu, zkrátka vás nenechají ve štychu v žádné situaci, chce si to jen správně vybrat.

Vázání za krkem

Pokud vás zrovna neužije na klasická ramínka, proč si nevybrat šaty, které se zavazují za krkem? Nehrozí, že byste si nechtěně opálila ramínka na zádech, můžete pod ně obléknout i plavky, když si třeba vyrazíte k vodě. Navíc svůdně odhalíte záda, což nemusí být na škodu, co myslíte?

Se zvířecím vzorem

Určitě vám nemusím říkat, že cokoli, co má na sobě zvířecí vzor, je jednoduše trendy a to už několikátou sezonu, což je fakt, na kterém se ani letos rozhodně nic měnit nebude. Navíc na velké ploše, kterou vám jsou maxišaty schopné nabídnout, tenhle vzor báječně vynikne. Takže jo, za mě rozhodně jo!

Odhalená ramena

Odhalená ramena působí na muže doslova jako magnet, věřte mi. Když si k tomu třeba ještě vyčešete vlasy nahoru, abyste odhalila i holý krk a šíji, pak vám můžu zaručit, že se za vámi nejeden pár mužských očí otočí. S opálenou pokožkou to navíc bude vypadat nesmírně sexy. Jděte do toho!

S rukávy

Každý den v létě nemusí být zrovna čtyřicet i ve stínu, protože někdy přijdou dny, kdy se nebe zatáhne a ačkoli neprší, nepanují tropické teploty. Tehdy se vám budou hodit maxišaty s rukávy, které vás zahřejí, ale samozřejmě ne tolik, abyste se vařila ve vlastní šťávě. Za mě jsou šatky s rukávy must have a alespoň jeden model ani vám nesmí chybět.

Bez rukávů

I maxišaty bez rukávů určitě unosíte. Na mě působí tak nějak typicky letně, takže si je umím představit tehdy, kdy si vyrazíte k vodě. Vzít si je s sebou můžete i na dovolenou, budou se vám hodit, až se půjdete bosky projít po pláži při zapadajícím slunci.

Foto: H&M, ZOOT.

Načítání...

Diskuze