Dosáhněte nepřekonatelné ženskosti s maxi šaty. Oblíbený letní trend sluší naprosto všem

Teplé počasí je tu a konečně můžeme ze svých šatníků vyndat šaty, kraťasy, sukně, tílka, zkrátka lehké letní oblečení. Toto léto budou trendy především maxi šaty, které jsou maximálně pohodlné a budete v nich vypadat jako bohyně, protože sluší úplně všem.

Buďte sexy v šatech s rozparkem

Šaty s rozparkem jsou skvělou volbou, pokud chcete být sexy a rafinovaná, ale nechcete působit laciným a vyzývavým dojmem. Rozparek jen decentně odhalí vaši nohu, takže se můžete také pochlubit svými vypracovanými stehny.

Chcete přece, aby si každý všiml, že jste makala na své letní postavě, že?

Buďte za  něžnou vílu v květovaných šatech

Možná se chystáte na letní párty nebo na svatbu své blízké kamarádky. V tomto případě vyniknete v šatech, které zdobí květované vzory. Udělají z vás něžnou vílu a ostatní svatebčané z vás nespustí oči. Samozřejmě až po nevěstě.

Nejsou to ale jen květiny. Na maxi šatech hezky vyniknou i zajímavé geometrické tvary. Zabodovat můžete ale i se zcela opačnou variantou a to s jednoduchou jednobarevnou fórmou. Letos budou nejvíce trendy odstíny růžové či béžové.

Jaké doplňky zvolit?

To samozřejmě záleží na situaci a příležitosti. Obecně se ale doporučuje zvolit decentní šperky. Minimalismus vládne světu a my chápeme proč.

Pokud se budete řídit heslem „všeho s mírou“, nemůžete nic zkazit a vyhnete se případnému trapasu. Nezapomeňte také na kabelku. Nejideálnější je zvolit psaníčko.

Opět však záleží na tom, na jakou akci se chystáte. 

Maxi šaty jedině s podpatky

Dlouhé šaty si rozhodně žádají boty na podpatku. Nezáleží na tom, jestli zvolíte klasické lodičky nebo sandály (ať už na podpatku nebo na platformě). Obojí bude vypadat skvěle. Pokud si ale obléknete šaty s rozparkem, které jsme probírali výše, rozhodně doporučujeme kombinovat se sandály.

Na závěr je třeba dodat, že je skutečně důležité si uvědomit, na jakou příležitost si chcete maxi šaty obléknout. Dle příležitosti pak volte vhodné doplňky. Jinak se může stát, že bude výsledný outfit vypadat, jako byste šla na ples a přitom jdete na svatbu své kamarádce.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!