Martini make-up: Úchvatné líčení pro sezónu plesů a večírků

Woman Lying on Purple Surface

K nadcházejícímu období večírků se nic nehodí lépe než nový oslnivý beauty trend, který vám pomůže vylepšit vaše líčení a upoutat pozornost. Proto vám představujeme jeden z nejžhavějších trendů, který si získal srdce mnoha žen – martini make-up.

Martini make-up je líčení, které se inspiruje klasickým koktejlem martini. Jeho cílem je spojit sofistikovanost a nádech luxusu s trochou dramatičnosti, což ho činí ideální volbou pro večírky a speciální příležitosti. Tento trend odráží šarm a eleganci samotného nápoje martini.

Lesklá báze

Klíčem k martini makeupu je zářivá pleť. Začněte použitím rozjasňujícího make-upu nebo primeru, který vaši pleť připraví a dodá jí ten správný lesk. Cílem je zachytit a odrážet světlo, což dává očím poutavý vzhled, jaký často vidíme na červeném koberci.

Metalické odstíny pro oči

Líčení je zaměřeno hlavně na oči. Použijte třpytivé stíny v kovových tónech, jako jsou zlatá, stříbrná nebo smaragdová. Tyto odstíny budou napodobovat chladný lesk martini a můžete s nimi vytvořit smyslný kouřový efekt na vašich očích.

@nyxcosmetics

make it extra dirty 🍸🫒 #martinimakeup #dirtymartini #makeuptrend #nyxcosmetics

♬ original sound – NYX Professional Makeup

Zlaté nebo stříbrné linky a rozjasňovač

Pro dramatičtější efekt použijte zlaté nebo stříbrné linky na oči a rozjasňovač na tvář. Tyto lesklé odstíny napodobují jiskřivý vzhled čerstvě promíchaného martini a zvýší celkový estetický dojem.

Řasenka

Nezapomeňte na řasenku, která dodá vašim očím potřebnou definici. Aplikujte ji jak na horní, tak na dolní řasy, aby vaše oči vynikly.

Dotek zelené

Zakončete svůj martini makeup tím nejzajímavějším prvkem – zelenou. Olivová zelená se může zdát jako neobvyklá volba, ale věřte nám, že správný odstín zelené je lichotivý pro všechny typy pleti. Můžete použít zelenou linku na oči nebo stíny, abyste vytvořili odvážnou grafickou linku nebo kouřový efekt. Pro jemnější přístup zvolte světlejší odstíny zelené na dolní linii řas nebo pouze jako akcent.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.