Každý módní návrhář má svůj pohled na módu. Někteří se ve svém stylu ztotožňují s mainstreamem, někteří naopak vyčnívají a jdou si svou vlastní cestou. A právě mezi takové návrháře patří Marc Jasobs, který ve své nové kolekci věří v “balónový efekt”.

Roztomilost zkombinovaná s extravagancí

Marc Jacobs ve své nové kolekci představil extravagantní kousky, ve kterých bude každá žena vypadat jako panenka. Marc jako hlavním pilířem zvolil objem, který použil do celé kolekce- sukně, šaty, pláště, kabáty, kalhoty, vše v objemném střihu, díky čemuž žena bude působit drobnějším dojmem.

Někteří mohou nabýt dojmu, že kousky z jeho kolekce působí jako pytle, které si přes sebe modelky přehodily. Všimněte si ale dokonalosti v podobě nenápadných detailů jako je peří, krajka či volánky, které jednotlivým kouskům dodávají ten správný šmrnc.

Celebrity tento styl milují

Mezi velké milovnice tohoto stylu patří například herečka a modelka Hailey Baldwin (nyní už Bieber). Právě tuto známou modelku často potkáte v oblečení balónového střihu, ať už se jedná o sportovní nebo společenský outfit. Minimálně u ní tato kolekce bude slavit úspěch.

80. léta a současné módní trendy

Módní návrhář Marc Jacobs se netají svou inspirací v módních trendech, a to především 80. let.  Jeho nová kolekce je tak kombinací osmdesátých let a současných módních trendů, jako je například navrátilec leopardí vzor, který Marc použil na elegantní pláště.

Foto: facebook.com/marcjacobsintl.

Načítání...

Diskuze