Nejúspěšnější španělský módní návrhář dokonalé obuvi navštívil Českou republiku. A co víc – vůbec poprvé můžeme spatřit umění toho módního génia na vlastní oči. Pražské muzeum Kampa totiž 11. srpna zahájilo výstavu The Art of Shoes.

Podívaná, na které nesmí chybět žádný módní závislák!

Manolo Blahnik a Česká republika

Věděli jste o tom, že má Manolo rodinné kmeny v České republice? Napovědět vám mohlo i jeho příjmení, které má český původ. Jeho otec byl totiž Čech, matka Španělka. Právě proto je dle jeho slov tato výstava srdeční záležitostí. V dětství učil Manola česky jeho otec, v dnešní době si pamatuje pouze pár slov. Přesto se ke svým českým kořenům hrdě hlásí. O to milujeme tohoto módního boha ještě více!

Výstava na Kampě

Úžasná výstava se koná v Muzeu Kampa a to od 11. srpna až do 12. listopadu. Máte tudíž dost času na to navštívit skvělou podívanou, na které na vás čeká 212 párů bot a 80 původních kreseb. Uvidět tak můžete kousky ze Sexu ve městě, nebo oblíbené boty zpěvačky Rihanny.

My vám z této unikátní výstavy samozřejmě přineseme reportáž plnou zážitků a fotografií. Prozradíme vám v reportáži také více zajímavostí o módním návrháři, který ovlivňuje módní svět už od začátků své kariéry.

Mít na nohou “manolky” je lepší než sex. Vydrží totiž déle”

– Madonna.

Foto: Pinterest.com, ManoloBlahnik.com.