Svátek všech zamilovaných je za dveřmi! Všude okolo nás se to hemží srdíčky, plyšovými zvířátky, růžemi a dalšími symboly typickými pro den svatého Valentýna, který každoročně připadá na 14. února. Také jste tomuto valentýnskému šílenství podlehly?

Buďte na nejromantičtější den v roce připravené pěkně se vším všudy! Inspirujte se valentýnskou smrští v úpravě drápků. I vašimi nehty totiž můžete dát najevo, že hoříte láskou!

Elegantní

Nenucené zdobení, výrazné barvy, přesto tahle manikúra působí velmi elegantně a moderně. S touto rozkošnou manikúrou nebude problém zabodovat. Co jí říkáte?

Červeno-bílá

Jestli k tomuto svátku patří nějaká barva, je to jednoznačně červená. V kombinaci s bílou působí velmi jemně a úžasně romanticky. A srdíčka? Ta nesmí chybět!

Roztomilá

Je úplně jedno, jestli je vám dvacet, třicet nebo třeba ještě více – v tento den si můžete dovolit trochu té roztomilosti, co myslíte?

View this post on Instagram

💐 . . . .

A post shared by Chelyabinsk,Russia (@mmystorry) on

Decentní

Ani na Valentýna, kdy je všude plno červené a srdíčky se to jen hemží, nemusíte zacházet do extravagancí. Nehty budou vypadat krásně i tehdy, zvolíte-li střídmější barvy a jednodušší zdobení.

Foto: Pexels.com, Intagram.

Načítání...

Diskuze