Mango v nové kampani vsází na minimalismus

Španělskou módní značku Mango zná jistě každý milovník módy. Kampaně této značky jsou vždy vkusné a originální. Zástupci módní značky se snaží za každou cenu upoutat pozornost a každé kolekce a kampaně mají svá poslání. 

Commited 2018

Oblečení značky Mango bývá samo o sobě jedinečné. Módní kousky jsou převážně čistých tónů a jednoduchých linií. Jinak tomu není ani u nové kampaně, která vsází na minimalismus jako takový.

Pro svou nejnovější kampaň si značka vybrala holanskou modelku Saskiu de Brauw, která je pro poselství této kampaně jako stvořená. Kolekci dominují jednoduché minimalistické střihy a přírodní tóny. Proto není divu, že si Mango pro kampaň vybralo nádherný Národní parku Aiguas Tortas a také San Mauricio ve Španělsku, kde je příroda nedotčená člověkem.

Modelka, která se během své kariéry objevila už několikrát v módní bibli Vogue a spolupracuje s mnoha značkami, jako např. H&M, Giorgio Armani, Max Mara nebo Prada v nové kampani značky Mango jen září. Jakoby tato kolekce byla pro ní jako stvořená na míru. Oblečení je navíc vyrobené z převážně recyklovatelných tkanin a bio vláken. Mango tak s novou kolekcí zaválelo a připomnělo nám, jak krásný může podzim být.

Video kampaně Commited porovnává klid přírody x shon velkoměsta. Co říkáte na novou kolekci, líbí se vám?

Foto: facebook.com/mango.com


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.