Kabelky neodmyslitelně patří do života žen. Snad žádná z nás se bez ní neobejde. Věrně nás doprovází do práce, nosíme je na nákupy, bereme je s sebou, když vyrážíme na rande a nesmí po našem boku chybět ani tehdy, když se chceme blýsknout na večírku. Při výběru nové kabelky často řešíme dilema, jestli jsou lepší velké nebo malé. Vy v tom máte jasno?

Vybíráte novou kabelku? A po které sáhnete?

Jen málokterá žena se dokáže spokojit pouze s jednou kabelkou. Většina z nás jich musí mít hned několik. Rády mezi nimi vybíráme a pro každou příležitost volíme jiný model. Baví nás kombinovat outfit s kabelkou a zkrátka chceme mít na výběr.

Čeho se při výběru nové kabelky držíte? Vybíráte podle její barvy? Nebo je pro vás nejdůležitější tvar? Ohlížíte se na velikost? Možná ani vy v tom nemáte tak úplně daný systém a často tak při rozhodování dlouho váháte, která kabelka bude nejlepší.

Velké nebo malé kabelky: které jsou lepší?

Kabelky si můžeme rozdělit na malé a velké. Každé z nich mají něco do sebe a mohou vám něco nabídnout. Společně se dnes podíváme na rozdíly mezi nimi a pokusíme se odpovědět na otázku, která varianta je lepší. Malé? Nebo velké?

Malé kabelky: méně místa, ale větší pohodlí

Jako první se zaměříme na malé kabelky. Na trhu jich je tolik, že rozhodně máte z čeho vybírat – liší se nejen barvou, ale i stylem nebo tvarem. Některé jsou jasnou volbou v případě, kdy vyrážíme do společnosti, jiné se zase hodí pro volný čas.

Nevýhodou malých kabelek je – jak už asi tušíte – méně úložného prostoru, který vám nabízí. Díky jejich malým rozměrům do nich uložíte opravdu jen to nejdůležitější, jako například peněženku, klíče, balíček kapesníčků nebo mobilní telefon. Na druhou stranu se ale pohodlně nosí, protože je jednoduše hodíte na rameno – nebo přehodíte křížem přes tělo ve stylu crossbody – a nemusíte se o nic starat.

Velké kabelky: dostatek prostoru, ale větší zmatek

Opakem malých kabelek jsou velké kabelky, které pro jejich výrazné rozměry jednoduše nepřehlédnete. Oblíbené jsou především proto, že majitelkám nabízí opravdu spoustu úložného prostoru a není tedy problém do nich naskládat všechny nezbytnosti, které chcete mít po ruce – ať už se bude jednat o drobnosti v podobě klíčů, mobilního telefonu nebo peněženku, či půjde o věci větších rozměrů jako třeba tablet nebo kosmetickou taštičku.

Na druhou stranu nešvarem velkých kabelek je chaos, který v nich často vzniká. Určitě i vám se někdy stalo, že jste nutně potřebovaly najít vyzvánějící telefon nebo třeba klíče a v tom velkém prostoru je zkrátka ne a ne nahmatat. Čím větší kabelka, tím nás to více nutí nosit v ní spoustu věcí, které vlastně ani nepotřebujeme, díky čemuž má mnoho z nás v kabelce nepořádek.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze