Prstýnky patří k oblíbeným doplňkům, protože se dají nosit běžně, při nošení nepřekáží a představují stylový, leč mnohdy nenápadný doplněk, se kterým lze snadno oživit každý námi zvolený outfit. Pokud milujete decentní a jemné prstýnky, pak vás můj dnešní článek asi nenadchne. Pokud ale tíhnete k extravaganci a nebojíte se nosit výrazné prsteny, pak vám následující řádky zaručeně udělají radost!

Prsteny zdobí naše prsty již odnepaměti

Historie prstenů sahá opravdu hodně daleko, naše ruce totiž zdobí odnepaměti. Ušly s námi pořádný kus cesty a my na ně nedáme dopustit. Jejich podoba se za ty roky samozřejmě několikrát změnila, trendy se totiž mění jako na houpačce a zasahují i do doplňků a šperků. Nicméně jedno zůstává stále stejné: nemůžeme jim odolat!

Čím výraznější a větší, tím lepší!

Decentní prsteny se sice hodí pro běžné nošení, protože je můžete nosit klidně celý den, nemusíte je sundávat ani na noc, nicméně letos trendy určují trochu jiný směr – konkrétně směr výrazných prstýnků, kdy platí jednoduché měřítko: čím výraznější a větší, tím lepší a zajímavější!

Tak schválně: které kousky by vám padly do oka?

V odstínech zlaté

Na stříbrné vlně

Kulaté

Netradičního tvaru

Originální

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze