Madonna v roce 2022. Královna plastik nestydatě odhalující ňadra

Madonna dobře chápe, že v její branži musí být prostě vidět a ideálně šokovat. I proto se teď, ve svých 64 letech, bez skrupulí ukázala nahoře bez ve svých instagramových stories. Pouze bradavky byly zakryty emotikony, a to nejspíš jen proto, aby snímek „nezařízl“ Instagram. Je její mladistvý vzhled a postava skutečně výsledkem práce plastických chirurgů?

Madonnu bez foto filtrů vidíme jen zřídka. Sem tam na fotkách z různých akcí, na ty se však obleče tak, že se věk ukryje pod nánosy make-upu či crazy outfitem. Nikdo však Madonně nemůže upřít, že na sobě pracuje. Svaly a vypracovaná postava nejsou dílem plastických chirurgů, ale jen a jen každodenní dřiny.

Věk však zastavit nejde. Nezachrání nás sebelepší výživa, cvičení ani nejkvalitnější kosmetika. A tak je možné, že Madonna využívá, co ji dnešní doba a vydělaný majetek umožňují – nechat se do krásy zpátky prostě přešít. Na rozdíl od jiných celebrit to však s plastikami pravděpodobně nepřehání, přestože je jí to vyčítáno.

Foto: Madonna

Jaké plastiky má královna popu za sebou?

Tak to ví možná jenom její plastický chirurg a ona sama. Madonna totiž o tom nikdy nemluví. Je to v její komunikaci naprosté tabu. Pravdou je, že nové snímky prsou Madonny vypadají, jako by je někdo sešil více k sobě. Svět je však dnes velkou iluzí deformovanou filtry mobilních fotoaparátů, takže těžko říct, co způsobilo tento bizarní pohled níže než na dekolt hvězdy.

Madonna si prý pravidelně pomáhá kolagenovými výplněmi a botoxem. Nebylo by se čemu divit, vždyť po padesátce se ochablost kůže i vrásky objeví i na té nejopečovávanější pleti.

Zahraničními bulvárními plátky proběhlo, že Madonna v roce 2021 utratila 500 000 dolarů za různá vylepšení. Předpokládá se, že si třeba nechala zvětšit hýždě. Móda se za léta změnila a proti létům minulým jsou dnes pořádný zadeček a kulaté hýždě v kurzu. Tak jim nejspíš podlehla i Madonna.

Ve srovnání s mládím je jednoznačné, že si Madonna dopomohla k plnějším rtům. Úpravami prošly i oči, protože na hvězdě je patrné, že jí ani s věkem nijak nepoklesla víčka a obočí. K tomuto mladistvému vzhledu si s jistotou dopomáhá drobnými chirurgickými zákroky. To však rozhodně není nic nad rámec dnešní reality nejen u celebrit, ale i řady obyčejných žen.

Madonna je spíše dříč než závislačka na plastikách

Rozhodně však na svém vzhledu především maká. A to že provokuje? Někomu to možná připadá nevkusné, jiní se pobaví. Pravdou je, že pořád je královnou popu a udržet se na výsluní v dnešní době skutečně znamená provokovat. Vždyť celebritami jsou mnohdy pouze dříve bezvýznamné influencerky, které se staly slavnými jen proto, že provokovaly. Madona navíc skutečně něco umí. A stále je známou a uznávanou i mezi mladou generací.

Její píseň Frozen v remixu od SicKick se stala loni na TikTok videu virálem a nasbírala 32 milionů streamů na Spotify. Madonně se stále daří oslovovat publikum napříč generacemi a když ji k prodeji toho, co skutečně dobře umí, pomůže nějaká ta provokace, rozhodně s tím nezaváhá. Přiznejte si, svedla by tohle vaše babička nebo máma?

Madonna, která se narodila v roce 1958 jako Madonna Louise Veronica Ciccone, je i ve svých 64 letech módní ikonou a královnou popu. V 80. letech byla považována za sexsymbol a její hudební kariéra je tak bohatou, že byla dokonce zapsána do Guinessovi knihy rekordů jako žena zpěvačka s největším počtem nahrávek v hudební historii vůbec.

Nechme se tedy Madonnou bavit. Ať již její hudbou, nebo jejími zábavnými provokacemi. Neskočme na lep haterům, kteří Madonně závidí její úspěch, či chtějí na jejím úspěchu parazitovat coby trollové.

Zdroje:


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.