Luxusní značka Fenty, za níž stojí zpěvačka Rihanna, končí

Také jste si oblíbili luxusní módní značku Fenty, za kterou stojí talentovaná zpěvačka Rihanna? Pak pro vás máme špatnou zprávu. Vše totiž nasvědčuje tomu, že se již ničeho nového nedočkáme. Fenty totiž končí.

Značka módních doplňků a kosmetiky Fenty byla založena v roce 2017 a od roku 2019 spadá pod módní skupinu LVMH (Moët Hennessy Louis Vuitton). Rihanna, která byla už od útlých let okouzlena make-upem a vždy ráda experimentovala, se stala vůbec první ženou s tmavou pletí, která vedla vlastní značku pod taktovkou LVMH.

První kolekce spatřila světlo světa v roce 2019. Kromě luxusních oděvů a módních doplňků se Rihanna vrhla také do navrhování spodního prádla.

https://www.instagram.com/p/CGFkTCnhjEe/
https://www.instagram.com/p/CGdM2-xhXeF/
https://www.instagram.com/p/CHLNzAGhCVg/

Fenty končí, co bude dál?

Módní skupina LVMH s Rihannou rozvázala spolupráci. Máme pro vás ale dobrou zprávu – značka Savage X Fenty, která prodává luxusní spodní prádlo pro muže i ženy všech rozměrů, bude nadále pokračovat. To samé platí pro přípravky od Fenty Beauty a Fenty Skin.

https://www.instagram.com/p/CLp3GULLQXO/
https://www.instagram.com/p/CLawsxFrCQn/
https://www.instagram.com/p/CLQYmLSrtyo/
https://www.instagram.com/p/CK4eF6MLno_/
https://www.instagram.com/p/CKw7cgprdwv/
https://www.instagram.com/p/CKpkD5Xrq9f/

Luxusní kosmetika také podle všeho bude pokračovat. Konec konců, nedávno se začala prodávat i kosmetika určená pouze pro muže, mužská pleť často vyžaduje odlišnou péči a složení než produkty dámské.

https://www.instagram.com/p/CLsXbo3Bv2z/

Ač má Rihanna fanoušky po celém světě a od Fenty si slibovala hodně, tržby zřejmě nebyly tak vysoké, jak se očekávalo. Dle analýz zahraničních médií byly ceny nastaveny příliš vysoko a ne všichni si je mohli dovolit. Fanoušci značky, kterých je jen na instagramu více než milion, byli veskrze fanoušci Rihanniny hudby, což jsou konec konců nejčastěji konzumenti rychlé módy značek jako je ZARA nebo H&M, které jsou cenově také zcela někde jinde.

Ač se tedy zcela neruší výroba nejúspěšnějších produktů, nic nového už očekávat nemůžeme. Instagram zeje prázdnotou a žádná nová kolekce nebyla od minulého roku ohlášena.

Možná je to tak pro fanoušky lepší – od té doby, co Rihanna začala s Fenty, nevydala žádné nové album. Nyní tak bude mít dostatek času na hudbu.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments