Louis Vuitton představil novou kolekci parfémů. Ke spolupráci přizvali autora Tančícího domu

Značka Louis Vuitton je synonymem pro luxusní módu. Módní doplňky z dílny LV jsou často považovány „uchovatele hodnoty“, jelikož jejich cena v čase roste. To je případ zejména proslulých kabelek této značky (na které, přiznejme si, běžní smrtelníci jen tak nedosáhnou). Louis Vuitton ale nejsou jen kabelky. Za značkou Louis Vuitton se skrývá spousta produktů – například i parfémy. Právě nyní přišla značka Louis Vuitton na trh s vůní s označením Les Extraits.

Louis Vuitton vsadil na slavná jména

Říká vám něco jméno Jacques Cavallier? Právě tento muž stojí za parfémy značky Louis Vuitton již od roku 2016, kdy se stal výhradním parfémářem značky. Není proto žádným překvapením, že se podílel také u kolekce Les Extraits.

Velkým překvapením byl ale jeho pomocník. Tím se stal kanadský architekt Frank Gehry. Přijde vám to jméno povědomé? Ano, jeho jméno je se značkou skloňováno stejně tak jako Cavallier. Pro luxusní značku totiž navrhl budovu The Fondation Louis Vuitton, která patří mezi architektonické skvosty.

Jak voní svoboda?

Na trhu je mnoho kvalitních parfémů, které stojí za zkoušku. Každému sedne jiné složení parfémů. Často se ale stává, že i u těch nejluxusnějších parfémů jednotlivé složky postupně odezní.

Co byste ale řekli na parfém, u kterého se nehraje na parfémová pravidla: hlava, srdce, základ? U kterého se mísí různé typy vůní a při každém vánku ucítíte odlišný tón parfému? Právě taková by prý měla být kolekce Les Extraits.

Kolekce obsahuje 5 typů vůní. Všechny tyto vůně mají ale jedno společné – dle značky mají připomínat svobodu, slunce a krásu samotnou.

Pokud vás zajímá, jak voní svoboda, parfémy z kolekce Lex Extraits vám možná dají odpověď… A pokud odpověď nedostanete, pak to byl jen marketing ;-).

Foto Louis Vuitton

Tančící dům v Praze a flakon pro Louis Vuitton

Věhlasný kanadský architekt Frank Gehry, který stojí za návrhem slavného Tančícího domu v Praze – budovy, která svou jedinečností budí pozornost nejen turistů, ale i místních, si na sklonku života vyzkoušel úplně novou roli. Navrhl totiž flakony k této kolekci parfémů. Za nás se jedná o povedený designový počin. Co říkáte?

Foto: Louis Vuitton

Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.