Louis Vuitton a Alex Israel vytvořili barevnou kolekci textilních doplňků

Barevnost a estetika. Tato dvě slova dokonale charakterizují to, co v sobě skrývá nová kolekce značky Louis Vuitton ve spolupráci s Alexem Israelem, jenž je uznávaným výtvarným umělcem. Textilní doplňky jsou neodmyslitelnou součástí našich šatníků. Právě na ně se šestatřicetiletý rodák s Los Angeles zaměřil.

Alex je srdcem dobrodruh, který se netají svou láskou k cestování. Pestrost a rozmanitost světa znázornil v nové kolekci, kde nechybí ani jeho ikonické motivy a  obrazce, které používá při malování svých obrazů. Spolupráce známé značky s výtvarníkem je velmi povedená. Tito umělci mají cit pro barvy a vzory, které jsou při tvoření módy klíčové. Dodávají kolekcím originalitu a umělecký nádech.

Kolekce se skládá s osmi kousků v různých velikostech, díky čemuž je můžete nosit na různé způsoby. Najdeme v ní šátky, šály nebo deky. Hlavním materiálem použitým při výrobě bylo hedvábí, které je díky své jemnosti oblíbené a příjemně se nosí.

Jak to tak většinou bývá, úspěch nové kolekce mimo jiné závisí na vhodně zvolené modelce, což se v tomto případě podařilo. Tváří  se stala nádherná Karlie Kloss, která svůj půvab umí dát na obdiv.

Tato spolupráce se podle nás velice zdařila a doufáme, že se více značek začne spojovat s výtvarnými umělci. Co myslíte vy?

Foto: Louisvuitton.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.