Módní svět jí leží u nohou. Přesto se krásná dcera Johnnyho Deppa Lily-Rose věnuje raději herectví

Lily-Rose Depp je krásná, talentovaná a má slavné rodiče, kteří ji nadevše milují. Co víc si přát? Již od dětství měla vhodné zázemí a předpoklady k tomu stát se velkou hvězdou. Po každém ze svých rodičů zdědila jen to nejlepší a umí toho náležitě využít.

View this post on Instagram

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Život

Lily-Rose Melody Depp se narodila 27. 5. 1999 ve městě Neuilly-sur-Seine ve Francii. Francouzské kořeny má po své matce Vanesse Paradis, která je známou francouzskou zpěvačkou a herečkou.

Otcem Lily-Rose je světoznámý americkým herec Johnny Depp, po kterém zdědila herecký talent. Kromě modelingu se Lily věnuje také herectví. Má také mladšího bratra Johna.

V roce 2012 se Vanessa a Johny po čtrnácti letech rozvedli. Od té doby Lily cestuje mezi mezi Los Angeles a Francií a střídavě tráví čas se svými rodiči.

Kariéra

V roce 2014 započala svou hereckou kariéru v filmu Mroží muž, kde si zahrála se svým otcem. Od té doby se objevila v mnoha dalších projektech, jako například Yoga Hosers, Tanečnice, Planetárium, Věrní nevěrní nebo Král, kde si zahrála po boku známých filmových hvězd.

Do povědomí módního světa se Lily-Rose dostala v roce 2014 poté, co se se svou matkou zúčastnila módní přehlídky značky Chanel. V roce 2015 se objevila v kampani této značky a o rok později se stala tváří parfému Chanel No.5 L’Eau.

Předváděla na několika módních přehlídkách a byla tváří řady dalších kampaní značky Chanel. Nejspíše to byl její francouzský šarm, který tuto přední světově proslulou značku zaujal.

Soukromí

V roce 2016 Lily-Rose rozpoutala spekulace o své sexualitě, když v rámci projektu Self-Evident Thruths (Zřejmé pravdy) prohlásila, že „patří někam do spektra LGBT.“ Později však objasnila, že její prohlášení se týkalo jí samotné, ale ne její sexuality.

V roce 2018 začala randit s hercem Timothéem Chalametem, kterého poznala během natáčení filmu Král. Média však tvrdí, že se pár rozešel na začátku roku 2020.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!