Aktuální trend? Líčení inspirované podzimem aneb make-up se vrací zpátky na scénu

Máte to tak také, že barvy každého ročního období ovlivňují nejen váš šatník, ale i líčení? Pojďte se s námi podívat na trendy podzimní líčení, které vás rozzáří i v tom nejsychravějším dni. Slušet bude blondýnkám, brunetám i zrzkám. Které je pro vás to pravé?

Decentní líčení a oranžovými tóny

Není pro vás výrazný make-up to pravé a raději dáváte přednost přirozenému líčení? Pak si bohatě vystačíte s kosmetickými pomůckami, na které jste běžně zvyklá.

Aby vaše běžné nude líčení bylo více v souladu s podzimem, zakomponujte do líčení oranžové tóny. Vyzkoušejte třeba jemné zvýraznění pomocí očních stínů, nebo rtěnku v odstínu trendy korálově oranžové.

Foto: Shutterstock

V hlavní roli rtěnka a oční linka

Řada žen během léta odkládá svou kosmetickou tašku s líčením stranou, protože díky letnímu opálení není třeba mnoho make-upu. Sluníčko dodá obličeji roztomilé přirozené pihy, které jsou krásnější, než jakékoliv jiné líčení.

Spolu s podzimem ale tyto měsíce odpočinku končí a znovu nastává čas vrátit se ke svým kosmetickým parťákům. Do práce, na večeři s přáteli i na první rande je skvělou volbou oční linka v kombinaci s červenou rtěnkou.

Toto líčení je nadčasové, elegantní a když navíc sladíte červenou rtěnku s nějakou částí vašeho outfitu, jako třeba podzimním kloboukem, celkový look budete milovat vy i vaše okolí.

Foto: Shutterstock

Krása, co se třpytí

Dalším z podzimních trendy líčení jsou zlaté oční stíny. Samozřejmě všeho s mírou. Nezapomeňte, že málo bývá často více. A u líčení toto pravidlo platí dvojnásob. Pokud máte doma paletku s očními stíny, které moc nevyužíváte, trochu se odvažte a vyzkoušejte odstín, který se k podzimu perfektně hodí.

Metalové odstíny, především pak ty zlaté, jsou nevšední a zvýrazní všechny barvy očí. Nejvíce však sluší hnědoočkám, které samy o sobě jsou zahalené tajemstvím.

Foto: Shutterstock

Bordó makeup niky nezklame

Odstíny bordó jsou na podzim trendy ve všech směrech. U make-upu tomu není jinak. Pokud nejste fanynka očních stínů a jsou na vás moc extravagantní, sáhněte po bordó dlouhotrvající rtěnce.

Tu můžete sladit s vínovým odstínem nehtů, protože i tam tato z nejtypičtějších podzimních barev válí na plné čáře. Tento odstín by v kosmetické tašce neměl chybět především brunetkám, kterým sluší nejvíce.

Foto: Shutterstock

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.