Dokonalé líčení, které zvýrazní modré oči

Někteří lidé říkají, že modré oči jsou chladné. Je třeba ale uznat, že jsou nádherné. Pokud jste i vy majitelkou očí jako pomněnky nebo studánky, možná vás bude zajímat, jak se líčit, aby co nejvíce vynikly.

Černá tužka na oči nebo oční linky

Můžete použít tužku na oči nebo jakoukoliv formu očních linek. Je ale důležité, aby byly černé barvy. Stačí jen jemná linka a vaše modré oči rázem nádherně vyniknou.

Modrá tužka na oči nebo oční linky

Je to možná trochu paradox, ale modrá umí dokonale zvýraznit modré oči. Opět můžete použít tužku nebo oční linky. Záleží jen na vás.

Oranžové stíny

Možná místo tužky a linek preferujete stíny. V tom případě byste určitě měla vyzkoušet jemné oranžové stíny, které mají bronzový nádech. Oranžová barva totiž způsobí, že vaše modré oči budou zářit na sto honů. Zkuste to!

Hnědé stíny

Hnědá a modrá jdou skvěle dohromady. Při líčení očí to platí na sto procent. Ideální je vytvořit takzvané kouřové líčení, kdy se použijí světlejší a tmavší odstíny hnědé a oči se tak vystínují.

Fialové stíny

Fialové stíny na modrých očích? To je naprostý sen. Ať už vyberete jakýkoliv odstín fialové, můžete si být jistá, že vaše modré oči budou nepřehlédnutelné.

Šedé stíny

Jakýkoliv odstín šedé umí podtrhnout modrou barvu očí. Můžete si opět trochu pohrát a vytvořit kouřové líčení, které je pro světlé oči ideální. Perfektně se hodí například na plesy a jiné podobné události, kdy je dramatické líčení skvělou volbou.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!