Líčení jen pro ženy? Chanel představil kosmetiku pro muže!

Módní značka Chanel přišla opět s něčím průlomovým. A to jsme si u nás v redakci mysleli, že nás tato značka už ničím nepřekvapí. Opak je pravdou. Módní dům Chanel se opět rozhodl šokovat svět a přišel s novou kosmetickou řadou, která je určena pouze pro muže.

Líčení nejen pro ženy

Současná moderní doba je nepředvídatelná. Zástupci značky Chanel jsou názoru, že i muži touží po zvýraznění svých přirozených rysů a zaslouží si podtrhnout svůj obličej stejně tak, jako ženy.

Boy de Chanel

„Stejně jako si Gabrielle Chanel vypůjčovala prvky mužského šatníku, aby je použila v dámském oblékání, Chanel si teď bere inspiraci z ženského světa líčení a mužům přináší nové možnosti.“

Tak znělo oficiální vyjádření pro časopis WWD.

Kosmetická řada Boy de Chanel se skládá samozřejmě z makeupu, který je hned v 8 odstínech. Makeup je velmi lehký, jde tedy spíše o tónování obličeje, nikoliv zakrytí nedokonalostí. Na to značka Chanel argumentuje tím, že vyrábí velké množství kvalitních korektorů, které budou k makeupu Boy de Chanel dokonalou kombinací.

Dále se pánové mohou radovat z balzámu na rty nebo tužky na obočí. Tužka je zakončená šikovným štětečkem, který pomůže k přirozenému zvýraznění obočí. Dostupná je samozřejmě hned v několika odstínech.

Co si myslíte o kosmetice pro muže? Myslíte si, že pánský make-up má své místo na trhu? Dejte vědět v komentářích.

Foto: Chanel.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.