Většina žen by bez make-upu neopustila bezpečí svého domova. Každá se líčíme tak trochu jinak. Někdo se líčí decentně, někdo zase volí výraznější barvy a nebojí se experimentů. 

Líčení nám nejen dodává sebevědomí, cítíme se díky němu krásnější a přitažlivější, zamaskujeme nedostatky. Ale zároveň toho o nás může také hodně prozradit.

Co o vás prozradí rudá rtěnka?

Zamilovala jste se do rudě zbarvené pusinky? V tom případě na své okolí působíte jako odvážná žena, která moc dobře ví, co chce a jde si za tím, i kdyby měla mít po své cestě jakoukoli překážku. Jste vášnivá, smyslná a dominantní, mezi muži žádaná a dobře si to uvědomujete. Sebevědomí vám rozhodně nechybí, ba naopak máte ho na rozdávání.

Co o vás prozradí tmavé líčení očí?

Dáváte přednost tmavému a výraznému líčení očí? Máte ráda upřímnost. Nejenže ji dávkujete lidem okolo, ale opětovně ji po nich i vyžadujete. Ráda flirtujete a nebojíte se výzev. Pokud na něco máte svůj názor, nenecháte si ho pro sebe, ba spíše naopak, hrdě o něm řeknete ostatním. Jste vášnivá a otevřená novým věcem.

Co o vás prozradí jemný make-up?

Jestliže nepotřebujete příliš mnoho líčení, abyste se cítila dobře a sebevědomě, pak to o vás značí jediné: jste vyrovnaná žena. Pakliže dáváte v líčení přednost jemnosti a váš make-up je něžný, nemáte potřebu na sebe upoutávat pozornost. Na lidi okolo sebe působíte v pohodě, rádi s vámi tráví čas. Vaše vystupování je stejně tak jemné, jako váš make-up. V očích mužů jste něžná květinka, která potřebuje ochraňovat.

Foto: Pexels.com.

Načítání...

Diskuze