Jedním z hlavních úkolů svatebních příprav je sehnat dokonalé svatební šaty, ve kterých budete jako princezna. Je to totiž váš den a vy si zasloužíte být celý den za hvězdu. Svatba ale rozhodně není levnou záležitostí, a tak je často těžké dovolit si svatební šaty přesně podle vašich nejtajnějších představ. Ale nezoufejte. Dokonalé svatební šaty se dají sehnat ale i za rozumné peníze!

Risk v podobě zahraničních e-shopů

Pokud jste si jisté svou velikostí oblečení, levnější variantu dokonalých svatebních šatů najdete na zahraničních e-shopech. Ano, je to risk. Doba dodání totiž často přesahuje jeden měsíc a kdyby vám šaty náhodou nebyly, bude muset zasáhnout švadlena, nebo byste si musely koupit nové. V zahraničí najdete ale široký výběr svatebních šatů za více než poloviční ceny a věřte, že mnoho svatebních salónů má šaty právě odtamtud.

Jedna nevěsta = jedny šaty

Nevěsty si oblékají svatební šaty mnohdy jen na svatební obřad a na hostinu se obléknou do jiných – pohodlnějších šatů. Mají je tedy na sobě max. dvě hodiny z celého dne. Co se s nimi potom bude dít, když už je nikdy neobléknou? Prodají se na online tržištích s módou, kterých je i u nás nespočet. Zkuste štěstí na inzertních serverech. Najdete tam z pravidla téměř nové svatební šaty za poloviční ceny oproti šatům novým.

Šaty na míru

Také jste si jako malé hrály na módní návrhářky? Máte představu o svých perfektních svatebních šatech, ale nikde v salonech je nemají? Určitě máte nějakou známou švadlenu, která by je zvládla ušít. Budete tak mít svatební šaty přímo na míru, podle vašich představ a stále vyjdou levněji, než půjčovné v salonech.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments