Léto v plavkách je vaše noční můra? Víme, jak efektivně skrýt nedokonalosti!

Léto se nám brzy přehoupne do své druhé poloviny. I když prázdninové měsíce utíkají jako voda, stále je ještě dostatek času, abyste někde u vody pochytali trochu toho sexy letního opálení. Ne všechny z nás se ale chtějí vystavovat někde v plavkách. Tuhle nás trápí povislejší bříško, tuhle je to větší zadeček, tamhle zase malá prsa. Možná se ani vám do plavek nechce a raději se jim vyhýbáte. Není to ale škoda? Léto uteče velmi rychle, přijde zima a vy budete litovat, že jste se v létě dostatečně neslunili. Naštěstí víme, co vám poradit!

Vsaďte na černou, zeštíhluje!

Pokud si v plavkách nepřipadáte zrovna štíhle, vsaďte na starou dobrou klasiku – černou barvu. I když ji někteří nepovažují za barvu, má úžasnou schopnost zeštíhlovat – byť tedy jen opticky, ale to vůbec nevadí. Černé plavky, zvláště pak ty v jednodílném provedení, vás mohou na pohled zbavit pár nechtěných centimetrů. A to se hodí, ne?

Povolenější bříško zamaskuje vysoký pas!

Nejen maminky po porodu, ale i spoustu dalších žen trápí povolenější a povislejší bříško. Možná ani vaše spodní část bříška nevypadá tak, jak byste si přáli a právě kvůli tomuto nedostatku se odmítáte vystavovat v plavkách. Víte, co vám pomůže? Plavky, jejichž spodní díl bude mít zvýšený pas! Tento šikovný střih si hravě poradí s povislejším bříškem. A je po problému!

Šikovný střih odpoutá pozornost!

Ne všechny máme dokonalou postavu. No a co? I když na svém těle shledáváte nějaké nedostatky, nemělo by vám to bránit v tom, abyste si volný čas užívali pěkně po svém! Jestliže chcete od své postavy, která třeba není jako vystřižená z módního časopisu, odlákat pozornost, vyberte si plavky, které budou mít nějaký zajímavý střih. Ženy si hodně oblíbily jednodílné plavky se zajímavě řešenou částí přes bříško, na bocích bývají vykrojené a na pohled vypadají opravdu krásně. A vašich nedostatků si nikdo nevšimne!

Foto: Pixabay.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.