Léto bez maxišatů? To ani omylem!

My ženy chceme být dokonalé za jakékoli situace, zároveň se ale toužíme cítit pohodlně. Teď v létě je to kolikrát docela složitý úkol – vhodně skloubit perfektní look a maximální pohodlí. Venku je horko, teploty šplhají pořádně vysoko, na nebi není jediný mráček a nám ke spokojenosti chybí jediné: pohodlné a slušivé letní oblečení! Chcete poradit, co v létě nosit?

Víte, co jsou maxi šaty?

Když se řekne šaty, většina z nás ví, co si pod tímto slovíčkem představit. Co ale takové maxi šaty? Znáte tento pojem? Pokud nadšeně přikyvujete hlavou, pak jsme rádi, že máte představu, co to ty maxi šaty vlastně jsou. Jedná se o vzdušné, volné a maximálně pohodlné šatičky, ve kterých si můžete vyrazit opravdu kamkoli. Jedno je jisté: budete se cítit krásně a o pohodlí se nepřipravíte!

[easy-image-collage id=15992]

Jaké si vybrat?

Maxi šaty si okamžitě zamilujete! Jejich obrovskou výhodou je variabilnost – můžete je nosit kamkoli. Jestliže přemýšlíte, jaký model bude pro horké léto ideální volbou, můžeme vám všemi deseti doporučit květinový motiv doplněný o nějakou veselou a pěkně výraznou barvičku.

Mohou být i elegantní

I když jsou tyhle šaty opravdu maxi, rozhodně to neznamená, že v nich nemůžete být za dámu. Pokud nastane den, kdy se budete chtít obléknout ležérně, stačí vsadit na starou známou klasiku v podobě černých šat a k nim si obléknout třeba sandálky na klínku. Celkový outfit pak doplňte o decentní doplňky, bohatě postačí třeba jednoduchý náramek, a elegantní look je rázem na světě.

[easy-image-collage id=15991]

V jednoduchosti je krása

Pokud hledáte kousek, díky kterému nebudete muset nic řešit, jednoduše si jej oblečete, doplníte vhodnými botičkami a vyrazíte do ulic, pak vsaďte na jednobarevné maxi šaty. S těmi nemusíte ladit další doplňky, stačí je ozvláštnit zajímavou kabelkou, k tomu zvolit pohodlné botky a je to. Znáte přece ono rčení: v jednoduchosti je krása, ne?

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.