Léto a žabky jsou nerozlučná dvojka

Léto je v plném proudu a spolu s ním horké dny zalité spalujícím sluníčkem, které nás vytáhne k vodě a osvěžující drinky, jichž se nebudeme moci nabažit. Stejně jako k tomuto období patří čas strávený u vody, vzdušné oblečení a dobrá nálada, neobejdeme se ani bez typicky letní obuvi – žabek! Už jste si vybrali ideální kandidátky na letošní léto? Pokud ne, máme pro vás inspiraci!

Jednoduchá klasika

Patříte-li mezi praktické ženy, kterým jde především o pohodlí a příliš si nepotrpí na vyumělkovaném vzhledu, sáhněte bez rozmýšlení po klasice v podobě gumových žabek. S těmi nikdy nic nezkazíte, díky měkké gumě jsou dostatečně pohodlné a k dostání jsou i v mnoha pestrých barvách.

Pestré barvičky

Máte rády veselé barvy? My rozhodně! A navíc víme, že pestré barvy k létu zkrátka patří, tak proč tyhle dvě letní klasiky nespojit do jedné a nevybrat si nějaké pěkně barevné žabičky, díky jejichž rozmanitému vzoru vás nikdo nepřehlédne? My jsme zaručeně pro!

[easy-image-collage id=16582]

Romantika každým coulem

Jestliže se považujete za romantičky tělem i duší, máme skvělý tip na letní žabky právě pro vás! Co byste řekli na kousek, který je zdobený umělými květy? Co jiného dodá vašemu looku špetku romantického a něžného nádechu? Tyhle žabky vám budou náramně slušet, na to můžete vzít jed!

[easy-image-collage id=16583]

Kouzlo ukryté v detailech

Ne nadarmo se říká, že se krása ukrývá v maličkostech. My jsme přesvědčeni, že na tomhle tvrzení rozhodně něco bude! Do uliček zalitých letním sluncem si můžete vyrazit i v nenápadných žabičkách, které sice budou na první pohled obyčejné, ale kdo se na ně podívá pozorněji, objeví jejich rafinovaně ukryté kouzlo.

Značko, ukaž se!

Máte-li rádi značkové oblečení a značkovou módu celkově, uděláte nejlépe, když se porozhlédnete mezi značkovými botičkami. I žabky se mohou pyšnit známou značkou, se kterou na své okolí uděláte dojem. Tak se nebojte ukázat, že na to máte!

Foto: Pixabay.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.