Letní účesy na festival: inspirace a nové trendy

girl and woman near people at the field during day

Letní festivalová sezóna je opět v plném proudu a s ní přichází i množství nezapomenutelných zážitků, hudby a možností vyjádřit náš osobitý styl. Na festivalech zpravidla vídáme nespočet kreativních outfitů a právě účesy jsou jejich klíčovou součástí. Proto jsme pro vás připravili pár tipů na účesy, kterými se můžete inspirovat pro váš příští festival.

Ležérní vlny

Pokud toužíte po přirozeném vzhledu s nádechem elegance, vsaďte na vlny a kudrny. Styling přesně padnoucích vln nebo lehce rozcuchaných kudrn vám dodá neodolatelný festivalový šarm. Pro vytvoření tohoto účesu použijte kulmu, nejlépe se odjímatelnými nástavci s různým průměrem, což vám umožní dosáhnout různých typů vln. Nezapomeňte na kvalitní lak na vlasy pro udržení vln po celý den.

Odvážné copy

Copánky jsou stále oblíbenějším festivalem inspirovaným účesem. Mohou být jednoduché, jako copy spletené do koruny, nebo komplikovanější copy, které zaujmou okolí. Zkuste experimentovat s různými styly zaplétání – od francouzských copů až po rybí kost. Vaší fantazii se meze nekladou.

woman standing near tree
Foto: Unsplash

Barevné prameny

Chcete svůj účes ozvláštnit ještě více? Připněte do svých vlasů barevné prameny nebo použijte smyvatelné křídy na vlasy. Tento trend stále nabývá na popularitě a je oblíbeným způsobem, jak zvýraznit svůj jedinečný styl na festivalech. Barevné vlasy kombinujte s výraznými náušnicemi a náhrdelníky, které dodají vašemu celkovému vzhledu na extravagantnosti.

Elegantní drdol

Někdy méně znamená více, a to platí i na festivalech. Vyčesaný drdol je skvělou volbou pro ty, kteří preferují jednodušší a lehčí účes. Stačí jen zamotat všechny vlasy do jednoho velkého drdolu a upevnit gumičkou. Výsledek je sofistikovaný a působivý. Drdol se hodí ke všem outfitům a navíc vám usnadní život během horkých letních dnů.

women's red off-shoulder shirt
Foto: Unsplash

Veselé ozdoby do vlasů

Zapomeňte na nudné vlasy! Na festivalech platí pravidlo, že vše je dovoleno. Vsadit můžete na různé ozdoby do vlasů, jako jsou květiny, sponky, mašle nebo třpytky. Stačí si vybrat ty, které nejlépe vystihují váš osobní styl a doplní váš festivalový outfit.

Závěr

Na festivalech bychom se měli cítit svobodně a bezstarostně, a to samé platí i pro volbu účesu. Pamatujte, že jediným limitem je vaše vlastní kreativita. Ať už si vyberete jakýkoli účes, nejdůležitější je nebát se experimentovat a vyjádřit svůj vlastní styl. Připravte se na nezapomenutelné zážitky s nezapomenutelným účesem.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.