Zima je dávno pryč a mnohé ženy, po odhození čepic a baretů zjišťují, že jejich vlasy ztratily lesk, třepí se a lámou. Zastřižené konečky a masky na vlasy jistě napraví největší napáchané škody a vy můžete bez obav své vlasy vystavovat slunečním paprskům, i před nimi však své vlasy dostatečně chraňte. Letošní léto přeje polodlouhým vlasům, pokud jsou vaše vlasy poničené natolik, že musí pryč, existuje pro vás snadné řešení.

Culíky, drdoly, copy….

Letošní léto přeje polodlouhým vlasům zastřiženým do rovna. Sestupnému sestříhání odzvonilo, nechte si své vlasy střihnout „podle pravítka“ a budete hvězdou letošního léta. Vlasy smotávejte do různých drdolů, copů nebo ohonů. Ovšem ne přísně upravených, ale v ležérním stylu „vstanu a jdu“.

Pokud toužíte po letním vzdušném účesu, ale vaše vlasy po zimě vzaly za své, vyzkoušejte prodloužení vlasů, které zvládnete doma sama, během malé chvíle. Postačí vám k tomu vlasové pásky, které jsou z pravých vlasů a jsou opatřeny malými sponkami, kterými pásky připnete ke svým vlasům. Na webových stránkách oxyextensions.cz objevíte clip in vlasy v mnoha různých délkách a barevných odstínech. Vlasy můžete bez obav obarvit, aby dokonale splynuly s vaším odstínem. Z clip in vlasů můžete bez obav tvořit tolik módní drdoly, culíky nebo ohony.

Nestárnoucí ofina

Ofina je na vrcholu módních účesů již několik sezón a ani ta letošní nebude výjimkou, zejména pokud jste majitelkou vysokého čela. Když ostříhání ofiny, budete považovat za chybu, nezoufejte. Smotaná ofina ke straně zachycená pérkem je v současnosti také IN a ofina rychle doroste.

Buďte přirozená

Pryč jsou naštěstí doby, kdy většina žen nosila zlakované natupírované účesy. V dnešní době jsou hitem přirozené vlasy, které můžete nechat volně splývat na ramena. Neposlušný pramínek vypadá rozpustile a sexy.

Načítání...

Diskuze