Nehty sice představují jen zanedbatelnou část našeho těla, ale na druhou stranu mají výrazný podíl na tom, jak působíme na naše okolí. Většina z nás si zakládá na upraveném vzhledu svých nehtů a tak je to samozřejmě v pořádku. Pokud si i vy rády udržujete nehty krásné a upravené, inspirujte se letními trendy v lakování nehtů.

Letní trendy v lakování – co nadchne vás?

Ať už máte nehty přírodní nebo gelové či akrylové, určitě se vám bude hodit menší inspirace, jak své nehty v horkém létě nazdobit, aby vás reprezentovaly. Možností je vážně strašně moc, tak se pojďme podívat, co zaujalo zrovna mě.

Ornamenty a vzory

Když toužíte po něčem originálním a klidně i trochu složitém, můžete si na svých nehtech nechat vykouzlit třeba něco takového.

Kytky a kytičky

Květiny k létu patří, nejen na oblečení, kdy je nosíme na šatech či overalech (a dalších kouscích, samozřejmě), ale nosit se mohou i na nehtech. Co myslíte?

Pastelové barvy

Pokud tíhnete k pastelovým barvičkám, což já tedy tíhnu rozhodně, pak vás určitě nadchne podobný design nehtů. Něžná, broskvově růžová barva v kombinaci s jednoduchou bílou, to zkrátka vypadá dobře.

Pruhy a proužky

Pruhy jsou jedním slovem nesmrtelné. Rády je nosíme na topech i tričkách, oblíbili jsme si námořnický styl, kterému pruhy jako takové dominují, když chceme vypadat štíhlejší, vsadíme na pruhované šaty, jež mají schopnost opticky zeštíhlovat. A proužky na nehtech? Tomu nelze říci ne!

Elegantní

Pro každou elegantní dámu, která má ráda nadčasovost – co na ně říkáte? Mně se moc líbí nejen samotná manikúra, ale i mandlově tvarované nehty.

Rebelka

Komu nevadí delší nehty a dokáže se s nimi ohánět (za což máte můj klobouk dolů, protože já bych si s dlouhými nehty nenamazala ani rohlík!), ty můžou své nehty nechat opravdu hodně vyniknout. Třeba nějak takhle.

Šťavnaté odstíny

Šťavnaté a veselé barvičky jsou v létě nutností. A kde jinde, nežli zrovna na nehtech. Proč nosit křiklavé barvy jen na oblečení, když i nehtům náramně sluší? Za mě je třeba tohle strašně cool!

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze