Letní slevy jsou v plném proudu. Kde sehnat poslední výprodejové kousky? Vyzkoušejte naše tajné tipy!

Léto je téměř u konce a spolu s nimi jsou zde tolik oblíbené letní výprodeje. Obchody se během jednoho týdne zaplnily podzimní kolekcí. Pokud jste nestihli nakoupit originální letní kousky za směšné ceny, věřte, že stále máte možnost! Kdo hledá – najde. 

Do konce září (ne)bude léto

Ačkoliv velké červené cedule „SLEVY“ nejsou všude k vidění, neznamená to, že v obchodech velké letní slevy nejsou. Opak je pravdou. Letní výprodeje jsou v plném proudu a potrvají minimálně do konce září. Jen musíte brát na vědomí, že přednost dostává nastupující podzimní kolekce, a tak se hlavní marketingové kampaně soustředí právě na promování podzimní módy.

Letní kousky ve slevách najdete převážně v zadních částech všech obchodů. Nebo schované na místě, kde ničemu nepřekáží a zároveň nejsou tak na očích, jako třeba pod schodištěm apod. Takové místo má každý kamenný obchod, musíte jen dobře hledat. Věřte, že to hledání stojí za to! Je to jako hledání pokladu. Poslední letní výprodeje mohou totiž být až ve výši 80 % . Nakoupíte si tak úžasné letní kousky za hubičku. Pokud navíc sáhnete po univerzálních kouskách, můžete je využít i v nadcházející sezóně.

Internet plný zázraků

I na e-shopech ještě letní sezóna není zcela u konce. Často se však stává, že narazíte na letní top, který musíte mít za každou cenu, ale bohužel už není ve vaší velikosti. Bůh žehnej letošním módním trendům – vždyť přeci oversized móda je nyní in, tak proč si nekoupit o číslo větší velikost?

Boooooootyyyyyy!

To nejlepší nakonec! Ačkoliv je nám jasné, že váš botník už praská ve švech, všichni moc dobře víme, že ani to vám nezabrání v koupi dalších (milióntých) bot. Letní výprodeje se totiž týkají i jich. A uznejte samy, že nekoupit boty v 70% slevě by byl prostě hřích a bylo by to proti všem základním pravidlům nákupů, no ne? Samozřejmě kupovat koncem léta sandálky je asi nesmysl. V letních výprodejích najdete ale i tenisky a lodičky a obojí (samozřejmě nutně potřebujete) hravě unosíte i na podzim. Tak na co ještě čekáte?

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.