Jelikož nás čeká nejspíš už jen několik posledních teplých dní, připravili jsme si pro vás módní inspiraci na hravé letní outfity, které ještě stihnete unosit. Jistě jste za celé dlouhé léto vyčerpaly své módní nápady a právě proto přicházíme se záchranou!

Džínové šortky

Džínové šortky jsou jedním z nejoblíbenějších kousků v létě. Džínové šortky najde ve skříni jistě každá z nás. Jsou velmi všestranné a lehce kombinovatelné. Hodí se k nim prakticky jakýkoliv vršek. Pokud se chcete cítit pohodlně a užít si poslední grilování na zahradě, zvolte pohodlné triko. Navíc když se večer ochladí, džínové šortky vypadají skvěle i s mikinou!

Pokud však chcete vyzkoušet něco nového, oblečte si k šortkám květinovou halenku, nebo obyčejnou bílou košili. Rozhodně s touto kombinací nešlápnete vedle. Pokud vám tento outfit přijde obyčejný, nebojte se si vzít výrazné doplňky, jako jsou náušnice, náhrdelníky nebo prsteny.

Šaty a tenisky

Pokud jste vždy nosila k šatům sandále nebo boty na podpatcích, vyzkoušejte to i trochu pohodlněji. Nebojte se obout si tenisky. Hodí se ke všemu a jsou mnohem pohodlnější než podpatky. Navíc jak jsme již zmínili chladnější večery, tak vám v teniskách bude pohodlněji i v chladnějších dnech, ve kterých ale můžete být stále v šatech.

Sukně

Další kousek, který si ještě zaslouží zmínku, jelikož my si bez sukní nedokážeme představit léto. Krátké, dlouhé, midi, mini nebo maxi? Variant je nespočet a možností na kombinace ještě víc. Oblečte k nim blůzy, košile, tílka, trika. Zkrátka cokoliv. A boty? Ty obujte podle své nálady a podle toho, jak chcete strávit den. K sukním můžete obout jak podpatky, tak i tenisky.

Letní klobouk

Nemáte čas střídat denně několik outfitů a ráno jdete do práce a odpoledne na drink s přáteli? Nemusíte měnit své oblečení několikrát denně a často se převlékat. Stačí pouze přidat k stávajícímu outfitu letní klobouk. Tímto krokem ušetříte spoustu času s vymýšlením nových kombinací a budete se tak moci věnovat i dalším důležitějším věcem.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze