S přicházejícím letním počasím je zapotřebí znovu obnovit šatník do nejnovějších trendů. V tomto článku se budeme věnovat pánským trendům, se kterými můžete v klidu odstartovat letní sezónu!

Pánské kraťasy

Současné styly nejprodávanějších kousků v sekci v pánských kraťasů vycházejí z letošních zajetých trendů. Jedná se o pohodové a neformální lehké teplákové kraťasy, klasické elegantní kraťasy vycházející ze stylu chinos kalhot a dále ani tento módní segment nebyl ušetřen všudypřítomným velmi trendy motivem současnosti ve stylu otrhaných džínovin.

Lehké letní kraťasy vhodné i na sport – to jsou kraťasy v teplákovém stylu.

Klasické barvy a střihy v podání elegantních chinos kraťasů jsou skvělým partnerem do parných letních dní například do zaměstnání nebo jen tak do města.

Trend otrhaných džínů je obzvlášť působivý v kombinaci s armádním maskáčovým motivem.

Pánská trička

K letní pohodě samozřejmě patří také trendy letní trička. Absolutní klasikou, která brázdí obchodní řetězce s módou poslední dva tři roky, jsou trička ve stylu basics. Tato trička vynikají svou jednoduchostí, která díky základním barvám umožňuje velkou variabilitu v možnostech kombinování s jinými kousky. Basics, minimalisus, jednoduchost. Tato tři synonyma skvěle vystihují význačný módní směr posledních let.

Jednobarevná trička nemusejí být nudou. Dbejte na správný střih, který bude lichotit vaší postavě a samozřejmě volte takové materiály, které jsou příjemné na dotyk a ve kterých se nebudete cítit jako v konzervě. Jistotou je přírodní bavlna.

Máte-li chuť vyjádřit se v barvách navzdory výše zmíněnému minimalismu – nezoufejte. I pro barevné kousky je v současné módě místo! Kdy jindy než v létě zazářit barevně? Mrkněte na následující inspiraci!

Obrázky: BudChlap.cz.

Načítání...

Diskuze