Letní móda ve stylu božských Francouzek. Vylaďte svůj letní šatník ve francouzském stylu

Styl Francouzek napodobují ženy po celém světě. Jsou totiž pověstné svým šarmem a okouzlujícím módním stylem, který zkrátka nemůže zůstat bez povšimnutí. Možná si říkáte, že toto léto byste se chtěla jejich stylem inspirovat. V tom případě je dnešní článek přímo pro vás.

Francouzské ženy si nepotrpí na výrazné vzory a křiklavé barvy. Někdo by jejich styl možná mohl nazvat poněkud usedlým, ale kdo se módě věnuje, tak ví, že francouzské ženy jsou nesmírně sofistikované a elegantní ve všech ohledech. Jak svým vystupováním, tak i tím, jak se oblékají. Neřídí se módními trendy, ale samy je udávají.

Držte se neutrálních tónů a vzorů 

I v létě, kdy se rády oblékáme do veselých barev, se francouzské ženy drží při zemi. Dávají přednost neutrálním barvám a vzorům, jako jsou pruhy nebo puntíky. Vyhýbají se divokým barvám, potiskům a velkým nápisům. Celkově mají rády minimalismus.

Nebuďte přehnaně vyzývavá

Francouzské ženy si nepotrpí na tom, aby byly za každou cenu prvoplánově sexy a nerady se zbytečně přespříliš odhalují. Hluboké výstřihy nebo kraťoučké minisukně, krátké šaty nebo kraťasy jsou pro ně pasé.

Pořiďte si základní módní kousky

V šatníku každé Francouzky nesmí chybět několik základních kousků, které rafinovaně využívají i v letním období.

1. Klasické tričko nebo tílko

Tričko lze kombinovat se vším. V létě se samozřejmě nejlépe hodí ke kraťasům nebo k sukni. Abyste dosáhla pravého francouzského stylu, mělo by být bez jakýchkoliv detailů. Žádné knoflíčky, volánky, obrázky nebo nápisy.

2. Lněná košile 

Klasická bílá košile je všestranný módní kousek, který vám v létě bude slušet. Je elegantní a můžete ji různě kombinovat, aby se hodila na každou příležitost. 

3. Sako

Opět univerzální módní kousek, se kterým můžete vytvořit jak elegantní, tak i sportovnější outfit vhodný například na procházku v parku.

4. Slaměný klobouk

Pokud jste nikdy nenosila klobouky, tak nyní je pravý čas to změnit. Na léto se perfektně hodí a dodají vám ten pravý francouzský šmrnc.

5. Midi šaty

Midi šaty s romantickým potiskem Francouzky na léto milují. Jsou roztomilé, pohodlné a trochu retro, ale přesto trendy.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!