Zapomeňte na zajeté pořádky a prožijte letní románek s lehkou svěží vůní

Pro každou ženu je určitá vůně charakteristická. Ať už je to Chanel, Gucci, nebo Lancome, na každou ženu čeká ta její vysněná vůně, která o ní bude vypovídat. V letních měsících mohou být ale tyto parfémy příliš těžké a mohou vám přestat vonět. Proto raději prožijte letní románek s jinou vůní, která bude svěží a prožijete s ní krásné léto.

Parfém vyměňte za parfémovanou vodu

Vaším prvním úkolem je vyměnit parfém za parfémovanou vodu. Ta sice nemá tak dlouhou výdrž a je třeba ji během dne znovu aplikovat, můžete se ale spolehnout, že vás v horkých měsících příjemně osvěží, což oceníte bezesporu nejvíce.

Citrusové a květinové tóny jsou sázkou na jistotu

Letní měsíce si žádají květinové tóny, to asi nikoho z nás nepřekvapí. Vše je kouzelně rozkvetlé, květiny jsou na každém rohu, proto i váš parfém by měl obsahovat květinový základ, který je svěží a něžný. Podobnou sázkou na jistotu jsou také citrusové a ovocné tóny. Tip: My jsme si zamilovali vanilku v kombinaci s kokosem. Doporučujeme na 100 %!

Oblíbené značky v summer verzi

Že je v letních měsících potřeba jiný parfém si jsou vědomi i oblíbené značky parfémů. Proto můžete snadno narazit na svůj oblíbený parfém v odlehčené summer verzi. Základ těchto parfémů je stejný jako váš oblíbenec, proto stále ucítíte trochu svého starého „já“, jen s trochou sladkého navíc.

Foto: Shutterstock.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.