Hurá, léto! Nejoblíbenější roční období zalité sluncem. Těšily jste se? My rozhodně! S příchodem hřejivého období přichází ruku v ruce i doplňky, se kterými si léto užijete na maximum. Tak si vyberte!

Slaměná kabelka nejen k vodě

Bez kabelky se žena neobejde v žádném ročním období. Právě na léto se ale skvěle hodí slaměné kabelky, které jako by vesele křičely, že horké léto plné slunce a nebe bez jediného mráčku je konečně tady, tak si ho pojďme společně užít!

S výrazným kloboukem budete pravá módní diva

Kdy jindy nosit výrazný klobouk, nežli právě v létě? Nejenže se tak budete chránit před úpalem nebo úžehem, ale zároveň skvěle oživíte svůj outfit a zaručeně budete nepřehlédnutelná!

Barevné bikiny, které vás rozzáří

Plavky a léto? To jde neodmyslitelně k sobě! Proč se spoléhat na klasiku v podobě dávno okoukaných barev, když je tolik možností, mezi kterými si můžete vybírat? Nebojte se a najděte pro sebe pěkně barevné plavky nebo bikiny, se kterými se doslova rozzáříte!

Stylové sluneční brýle

Sluneční brýle jsou na tom podobně jako klobouk: splňují totiž dva v jednom. V první řadě chrání zrak před sluníčkem a v řadě druhé doplňují váš letní look. Už máte ty pravé „okuláre“ pro letošní letní sezonu?

Foto: Pexels.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments