Ledvinky jsou zpět na scéně. Přijdete jim na chuť i vy?

Pokud nejste příznivci slavných ledvinek, bohužel vás nepotěší zpráva, že ledvinky jsou zpět v módě a etablovaly se do trendů menších i větších značek razantněji, než kdy předtím. Navíc zde máme několik nových způsobů, jak je nosit. To aby s nimi nebyla nuda. Přeci jen se ledvinky s přestávkami nosí již desítky let!

Ledvinky jsou oblíbené díky praktičnosti

Poprvé se začaly používat ve Spojených státech a původně sloužily například jako kapsář nebo lékárnička. V 80. a 90. letech ledvinky dosáhly své největší popularity. Na druhou stranu je i přes to mnoho lidí považovalo za směšný a nevzhledný doplněk.

Pokud bychom si měli odpovědět na otázku, proč jsou tedy staly tak oblíbenými, odpověď bychom nejspíše našli především v jejich praktičnosti. Jsou velice pohodlné na nošení a jejich velikost je tak akorát, aby se do ní vešly základní nezbytnosti, jakými jsou klíče, peněženka a mobilní telefon. Rozměry mobilních telefonů, které dnes používáme, jsou často větší než kolik naše kapsy zkousnou.

Možná si říkáte, že ledvinky se spíše hodí ke sportovním outfitům a rozhodně není možné, aby vypadaly dobře i k sukni nebo k šatům. Musíme vás vyvést z omylu. Ledvinky už dávno nejsou takové, jaké si je pamatujeme. Určitě máte v paměti ty velké, pestrobarevné kapsy, které byly akorát pro smích. Dnes si nejen módní návrháři dávají záležet na tom, aby ledvinky byly líbivé a vhodné i k elegantním outfitům. Díky tomu našel tento staronový trend nový směr a je čím dál tím populárnější i mezi celebritami a známými modelkami, od kterých se trendy odvíjejí. Když taková Bella Hadid nosí ledvinku, tak to asi nebude jen tak. No ne?

Způsobů, jak ledvinky nosit, je hned několik.

Klasický způsob nošení ledvinky je kolem pasu. Dnes ale existuje více způsobů, jak je nosit. Můžete je také nosit na zádech nebo na hrudi a nebo také přes rameno. Záleží jen na vás, jaká poloha vám vyhovuje a jak se vám bude ledvinka nejlépe nosit.