Je jedno, zda se jedná o outfit do školy nebo do práce. Hlavním cílem většinou bývá sladit styl s komfortem. Mnohdy stačí opravdu málo a váš look může vypadat velmi dobře. Příprava vám přitom zabere pouze jedinou minutu. Ukážeme vám, jak se cítit pohodlně, ale zároveň stylově.

Šaty a džínové bundy

Kombinace šatů, džínové bundy a tenisek nikdy neomrzí. Tato uvolněná kombinace rozhodně dokáže, že máte styl. Dokonce se nedopustíte chyby, pokud si k tomu vezmete stylový batoh. Pokud chcete, aby váš outfit byl vyladěný do posledního puntíku, nebojte si vzít doplňky v podobě brýlí nebo hodinek. Určitě to bude působit elegantněji.

Sako a džíny

Delší sako a kvalitní džíny nesmí chybět v žádném šatníku, jedná se totiž o nebývale univerzální kousky. I z obyčejného outfitu dokáží vykouzlit stylový look. Všestrannými kousky jsou to převážně proto, že vás udrží v teple, ale zároveň vám dodají styl. Pokud hledáte něco, v čem vám bude pohodlně a zároveň budete vypadat dobře, tahle kombinace to zvládne na jedničku!

Pruhované kalhoty a bílé tričko

Dalšími kousky, které můžete nosit několikrát do měsíce, jsou pruhované kalhoty a bílé tričko. Může se to zdát celkem jako obyčejná kombinace, ale opak je pravdou. Tento elegantní outfit je opět velice pohodlný a pokud si zastrčíte pouze přední stranu trička do kalhot, outfit bude vypadat uvolněněji. Na přechod mimo školu si vezměte například červenou nebo černou koženou bundu.

Culottes kalhoty a basic tričko

Tyto kalhoty jsou stylové samy o sobě, proto není důvod vymýšlet zajímavý vršek. Pokud ráno nestíháte ani makeup, nezoufejte. Rudá rtěnka vše zachrání a bílé tričko postačí. Zastrkejte jej do kalhot, nazujte tenisky a dokonalý outfit je hotový.

Svetr a košile

Venku je zima, ale vy potřebujete vypadat za každou cenu elegantně? Nebo jste si nestihla vyžehlit košili? Nevadí. Oblečte si například černý svetr a nechte z něj košili vykukovat. Vytáhněte přes něj límeček košile a rukávy, které si můžete klidně obrátit, pokud je svetr moc dlouhý. Pokud vám košile kouká i na konci svetru, určitě ji nezastrkávejte do kalhot, ale nechejte ji koukat.

Doplňky

Jestli se vám zdá nějaký váš outfit moc obyčejný, vždy se dá vyladit nějakými doplňky. Nebojte se, že byste to s nimi přehnala. Zároveň v dnešní době neplatí, že musíte mít buď jen stříbrné nebo zlaté doplňky, dnes je trendy tyto dva kovy kombinovat. Klobouk dokáže také z vašeho obyčejného oblečení udělat perfektní look, za kterým se každý otočí. Nebojte se experimentovat!

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze