Lancôme spolupracuje s návrhářkou Chiarou Ferragni

The Blonde Salad – říká vám to něco? Jsme přesvědčení o tom, že ano. Jedná se totiž o jeden z nejúspěšnějších blogů a začátek kariéry současné nejúspěšnější influencerky Chiary Ferragni. Nyní se tato vlivná kráska spojila se značkou Lancôme a vytvořili kosmetiku, kterou bude chtít každá žena.

Chiara Ferragni

Na úvod si pojďme připomenout začátky této slavné – nyní už můžeme říci – návrhářky. Psal se rok 2009 a neznámá italská studentka práv se rozhodla založit blog, kde bude moct sdílet svou vášeň pro módu a zároveň bude s celým světem sdílet své postřehy o dění ve světě, a tak vznikl blog The Blonde Salad. Chiara už po pár měsících slavila neskutečný úspěch. Po pouhých dvou letech plnila obsah nejznámějších módních časopisů, chtěly s ní spolupracovat všechny různé módní značky a Chiara Ferragni tak zažila raketový start své dodnes úspěšné kariéry.

Edice makeu-pů od Chiary pro Lancôme

Spojte kvalitní kosmetiku, nápaditý design a vliv nejúspěšnější influencerky a máte spolupráci roku.

„Chtěla jsem vytvořit kolekci make-up sortimentu, který 100 % odráží můj styl. To je to, proč jsem spojila své síly se značkou Lancôme,“ prozradila návrhářka a blogerka.

Flirtovací paletka válí!

Hlavním produktem této spolupráce se stala tzv. flirtovací paletka. Paletka obsahuje různé odstíny rtěnek, očních stínů, růžovou tvářenku, lesk na rty a tři rozjasňovače, který je třešničkou na dortu celé paletky. Celá kolekce je v prodeji v drogériích Douglas.

 

Foto: Facebook.com/lancomeCZSK, instagram.com/lancomeofficial


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.