Kylie Jenner představila novou módní značku Khy, své fanoušky ale zatím napíná

Mladá podnikatelka a zakladatelka Kylie Cosmetics, Kylie Jenner, neustále rozšiřuje své impérium. Tentokrát však přichází s něčím novým a vzrušujícím. Na svém účtu na Instagramu nedávno oznámila, že pracuje na vlastní módní značce s názvem Khy. Zde je vše, co dosud víme o této nové značce a co můžeme očekávat.

První pohled na Khy

Samozřejmě, že nová značka má svůj vlastní účet na Instagramu, kde budou fanoušci moci sledovat všechny novinky a trendy spojené s Khy. Tento účet obsahuje fotografii Kylie Jenner v trenčkotu, který jí nesmírně lichotí. Na této fotce můžeme vidět i detaily tohoto kousku, jako vysoký límec, stažený pas a balónové rukávy. První příspěvek na účtu slibuje, že nás brzy čeká něco velkolepého, ale oficiální datum vydání značky zatím nebylo oznámeno.

Foto: Kylie Jenner

Zajímavá je možnost pro fanoušky zaregistrovat se na oficiální webové stránce značky Khy pro „časný přístup“. Zaregistrovaní budou mít možnost zakoupit kousky z první kolekce dříve než kdokoliv jiný. Bohužel však zatím nevíme, kdy budou tyto výhody dostupné.

V reakci na tuto novinku fanoušci doslova zaplavili komentářovou sekci, kde vyjádřili své nadšení. Objevovaly se komentáře typu: „Myslím, že miluji Khy.“ Dokonce i známé osobnosti se zapojily, například kadeřník celebrit Jesus Guerrero, který napsal: „Těší mě, Khy!

Spolupráce a zkušenosti Kylie

Kylie však nepracuje na své nové značce samotná. Již v červenci informovala Puck News, že spolupracuje s osvědčenými partnery rodiny Kardashian, Emmou a Jensem Grede. Tato manželská dvojice také spolupracuje s Kris Jenner, Kim a Khloé Kardashian na značkách SKIMS a Good American.

Foto: Khy

Kylie Jenner se vrhá do módního průmyslu s odhodláním a zkušenostmi z minulosti. V roce 2012 se spolu se svou starší sestrou Kendall Jenner stala tváří značky PacSun, a později se uplatnila v kosmetickém průmyslu se značkou Kylie Cosmetics, která ji rychle katapultovala k úspěchu. O čtyři roky později ji Forbes zařadil na obálku jako nejmladší ženskou self-made miliardářku.

Výhled do budoucnosti

Kylie Jenner sdílela své budoucí plány pro značku Kylie Cosmetics. Řekla, že tato společnost je pro její čtyřletou dceru Stormi, až bude připravena převzít otěže.

Je jasné, že Kylie Jenner se nezastaví a stále expanduje své obchodní impérium. Její novou módní značku bude bezpochyby sledovat mnoho fanoušků i odborníků v průmyslu, a my se můžeme těšit na to, co nám Kylie v nadcházejících měsících přinese do světa módy.

Zdroje: Instagram, TMRW.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.