Je horké léto a pokud jde o nás ženy, pak to má většina z nás jasně dané: nejpohodlnějším kouskem pro teplé dny jsou jednoznačně šaty. Souhlasíte se mnou? Jsou pohodlné, příjemně vzdušné, dají se nosit kamkoli a obout k nim můžete taky prakticky cokoli. Tady není co řešit. V jakých květinových šatičkách si letošní horké léto užijete opravdu na maximum?

Vyberte si šaty, kterým dominují květiny

Květinový vzor tu byl, je a bude. Je trendy už několikátou sezonu za sebou a ani letošní rok tomu není jinak. A nám to vlastně ani nevadí, protože oblečení poseté květy je trendy, vkusné a velmi pěkné. Pojďme se společně podívat, co je dneska k mání. Věřím, že si mezi šaty, kterým dominují květy všech barev, velikostí i tvarů, dokážete vybrat i vy!

Odoláte boho stylu?

Já teda ne! A co víc, v posledních letech je stále oblíbenější a čím dál více se nosí. A to je podle mě jedině dobře, protože je příjemně uvolněný a šaty laděné do boho stylu jsou vzdušné, pohodlné a prostě božské. Někde k moři, kde se budete procházet bosky po pláži je to prostě nutnost. Taky si to myslíte?

Jdete k vodě?

Představte si horký den, kdy se doslova vaříte ve vlastní šťávě už v 10 dopoledne a doma není k vydržení. Co uděláte? No jasně, vezmete na sebe plavky a vyrazíte k vodě. A pod co schovat bikiny, aby vám to slušelo a nebylo vám ještě větší vedro? Dva tipy bych měla. Tak co vy na ně?

V čem na rande?

Romantická schůzka ve dvou? Večeře někde na terásce, dobré jídlo, vychlazené pití, třeba kino a pak ruku v ruce procházka městem? Jo, to zní dost dobře! Pokud řešíte, co na sebe, inspirujte se krásnými krepovými šaty, kterým, jak jinak, dominují květy. Vypadají božsky a vy v nich budete vypadat zrovna tak.

Pohodlně a jednoduše?

Jaké šatky jsou ideální, když chcete doma jen tak lenošit, nic nedělat a třeba se jen nerušeně povalovat na terase nebo balkóně s drinkem nebo knihou v ruce? Když nemusíte dělat parádu a není vaším cílem udělat na někoho dojem, ale přesto sami sebe nechcete ochudit o pohodlí, zkuste to třeba v těchto šatech. Dám za ně ruku do ohně.

Foto: Pixabay.com, H&M, ZARA.

Načítání...

Diskuze