S květinovým vzorem zazáříte v každém věku. Jak tento nadčasový trend nosit aktuálně na jaře?

Příroda nám znovu ožívá a venku je to samá květina. Kdo by neměl jarní náladu, že? Nechte se touto svěží jarní vlnou svézt a pořiďte si do svého šatníku oblečení s květinovým vzorem. Prozradíme vám, jak jej nosit, abyste stále měly šmrnc.

Romantické květinové šaty jsou vhodné na různé příležitosti

Pokud přemýšlíte, kterým módním kouskem s květinovým vzorem začít, pak rozhodně doporučujeme šaty. Pořiďte si takové, které mají volnější střih a délku ke kolenům. Tyto šaty jsou univerzální a využijete je na mnoho společenských akcí od rande s drahou polovičkou až po svatbu vaší sestřenice.

Foto: Shutterstock

Kombinací s neutrálními barevnými tóny získáte správnou vyváženost

Květinový vzor je velmi ženský. Stejně jako se s ním jednoduše sestavuje outfit, taktéž jednoduše můžete šlápnout vedle a působit přeplácaným dojmem. Všechny přeci víme, že málo je někdy více.

Kombinujte váš nový kousek v květinovém vzoru s neutrálními barevnými tóny jako je například bílá, béžová a černá. Získáte tím správnou vyváženost a decentní outfit, kterého jste chtěla docílit.

Foto: Shutterstock

Tajemství úspěchu spočívá v kontrastu látek

Chcete look, který dá všem jasně najevo, že v módních trendech umíte chodit? Tajemství úspěchu květinového vzoru spočívá v kontrastu s jinými látky. K vaším novým květinovým šatům oblékněte typickou džísku.

Pokud chcete trochu „přitvrdit“ a nebýt za dámičku, pak vsaďte na koženkový křivák. S těmito kousky bude mít váš květinový vzor nezaměnitelný šmrnc!

Oživením outfitu můžete docílit také pletených doplňků jako slaměného velkého klobouku nebo kabelky.

Foto: Shutterstock

Napůl elegantní žena, napůl sportovní pohodářka

Jak jsme již zmiňovali, květinový vzor může být velmi univerzální. Působí sice romantickým dojmem, s použitím sportovních doplňků s ním ale můžete získat také pohodového looku, který je vhodný třeba na výlety nebo piknik v přírodě.

Sexy lodičky na vysokém podpatku vyměňte za pohodové tenisky na platformě. Ty nejen podtrhnou váš jedinečný look, ale dodají pár centimetrů navíc.