Květinové výšivky se staly hitem letošního léta a na oblečení se objevovaly i na podzim. Pokud jste si mysleli, že se nyní stáhnou do pozadí a nebude po nich ani vidu, ani slechu, pak jste se spletli! Květinové výšivky nás budou doprovázet i v zimě, která už klepe na dveře.

Kde se vzaly, tu se vzaly…

Jak už to u těch módních trendů bývá, zpravidla se vynoří úplně nečekaně a pak mohou nastat pouze dva scénáře: buď si získají přízeň, nebo se stanou opovrhovanou novinkou. Jak už možná tušíte, květinové výšivky žádné módní fópá nečekalo, ba spíše naopak: okamžitě si podmanily celý svět a každý je chtěl nosit!

Byly tu i loni

S květinovými výšivkami se módní návrháři vytasili již loni, kdy jsme se mohli začít setkávat s drobnými i výraznějšími výšivkami květin na kabelkách, čepicích, mikinách i džínách. Zatímco loňský rok byl inspirovaný spíše 90. léty, letos se inspirací pro květinové výšivky stal styl hippie.

Kde se nosí?

Všude, všude, všude. A to rozhodně nepřeháníme! Už jste si možná stihli všimnout, že se hodně objevovaly na košilích, kabátcích, džínách, ale i na kabelkách či botách. Ani teď v zimě tou samozřejmě nebude jinak, akorát k již napsanému seznamu můžeme doplnit ještě svetry, kabáty nebo třeba bundy či zimní čepice. Budou zkrátka všude, proto lze téměř s jistotou tvrdit, že jim nedokážete odolat a jednou přijde den, kdy jim i vy bezmezně propadnete.

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze