Kožená bundička jednoznačně patří mezi stálice dámského šatníku a chybět by proto neměla ani vám. Divili byste se, kolik parády uděláte s dokonalou bundou vyrobenou buď z pravé kůže, nebo z levnější koženky. Ať už se rozhodnete do kožené bundy investovat, nebo dáte přednost levnější alternativě, můžete se spolehnout, že díky tomuto módnímu kousku zaručeně uděláte dojem.

Podle čeho vybrat koženou bundu?

Přemýšlíte nad tím, podle čeho koženou bundu vybírat, na co se při výběru zaměřit, nebo hledáte inspiraci, jakým kouskem oživit váš stávající šatník? V tom případě vám ráda pomohu a poradím, čeho se při výběru kožené bundy držet. Společně určitě dokážeme vybrat tu správnou, uvidíte!

Černá je klasika

Černá kožená či koženková bunda je jednoduše klasika, se kterou nemůžete nikdy nic zkazit. Pokud vás na experimenty příliš neužije, můžu vám černou bundičku doporučit všemi deseti.

kuze-na-kuzi-podlehnete-tomuto-trendu-i-vy-10
kuze-na-kuzi-podlehnete-tomuto-trendu-i-vy-01

Černou koženou bundičku unosíte prakticky k čemukoli – skvěle se hodí k džínám, vyhýbat se jí nemusí ani milovnice legín, obléknout si ji můžete k sukni a pokud ji zkombinujete s šaty, získáte romantický look lehce okořeněný špetkou rebelského stylu. A to bude vypadat vážně šik!

I jiné barvy jsou v kurzu

I když je černá nestárnoucí klasika, nemusíte se samozřejmě spoléhat pouze na tuhle havraní barvu. Koženková nebo kožená bunda bude totiž stejně dobře vypadat i v kterékoli jiné barvě.

Poslední dobou jsou stále oblíbenější bundičky v jemných pastelových barvách, které vytváří zajímavý kontrast: na jednu stranu na sobě máte jemné a romanticky něžné pastelové barvičky, na stranu druhou je to pořád kožená bunda, která v mnohých z nás evokuje jistý pocit drsnosti. A tak je to v pořádku!

Nechte ji, ať dá vyniknout vaší postavě

Vůbec se nebojte zvýraznit s pomocí kožené bundy svou postavu. Nemáte se za co stydět, tak neváhejte a strhněte pozornost svým směrem. Vždyť my ženy jsme přece rády středem zájmu, nebo snad ne?

Krátká bundička vypasovaného střihu vám pomůže zvýraznit vaše ženské křivky, které tak budete moci dát na obdiv svému okolí. Se zvýrazněním vám pomohou i pásky v oblasti pasové linie, které ještě více zdůrazní pas. Aneb jak já s oblibou říkám: když to máš, tak to ukaž!

kuze-na-kuzi-podlehnete-tomuto-trendu-i-vy-09
kuze-na-kuzi-podlehnete-tomuto-trendu-i-vy-07

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com, ZARA, H&M.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze